Sitreps
18 otwartych stanowisk26% zdalnieStany Zjednoczone
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 11% z 18 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza37%
Marketing i komunikacja21%
Strategia, doradztwo i analiza16%
Programowanie (ogólne)10%
Inne16%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (18)
19oferty, ostatnie 30 dni
13nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
44otwarte na stronie, w dowolnym wieku
36mediana wieku, dni
11%IT (2)
0%w Europie (0)
26%zdalnie
74%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 44 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 290 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy12 · 63%
Zdalnie5 · 26%
Stacjonarnie2 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior7 · 37%
Kadra zarządzająca (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza7 · 37%
Marketing i komunikacja4 · 21%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 16%
Programowanie (ogólne)2 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone19
Miasta
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Forward Deployed Mission Engagement Lead
USD 165K–185K / rokSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Forward Deployed Mission Strategist, Unmanned Maritime Systems
USD 165K–185K / rokStrategia, doradztwo i analiza
Forward Deployed Software Engineer
1 dzień temuOryginał: Forward Deployed Software Engineer
USD 110K–140K / rokZdalnietylko USAJuniorProgramowanie (ogólne)JavaSQLTypeScript
Oryginał: Forward Deployed Mission Strategist, Navy
USD 165K–185K / rokStrategia, doradztwo i analiza
Lider/ka ds. Zaangażowania w Misje Marynarki
1 dzień temuOryginał: Navy Mission Engagement Lead
USD 165K–185K / rokSenior
Lider/ka ds. Zaangażowania w Misje Cybernetyczne
1 dzień temuOryginał: Cyber Mission Engagement Lead
USD 200K–240K / rokSenior
Dyrektor/ka Generalny/a, Usługi Domowe
2 dni temuOryginał: General Manager, Home Services
USD 175K–195K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Wiceprezes/ka, Sprawy Rządowe i Programy
2 dni temuOryginał: Vice President, Government Affairs & Programs
Kadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Federal Growth Lead, Navy
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Dyrektor/ka Operacyjny/a
5 dni temuOryginał: Chief Operating Officer
USD 165K–200K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka Generalny/a, Usługi Domowe
15 dni temuOryginał: General Manager, Home Services
USD 175K–195K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Engagement Manager, Homeland Security
USD 160K–210K / rokZarząd i kadra kierownicza
Engagement Manager, Marine Corps
19 dni temuOryginał: Engagement Manager, Marine Corps
USD 160K–210K / rokZarząd i kadra kierownicza
Operator/ka Embedded Intelligence
23 dni temuOryginał: Embedded Intelligence Operator
USD 110K–130K / rokStacjonarnieProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Dyrektor/ka Generalny/a
24 dni temuOryginał: General Manager
USD 170K–200K / rokStacjonarnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Młodszy/a Specjalista/ka ds. Przychodów
24 dni temuOryginał: Revenue Associate
USD 160K–190K / rokJunior
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 291, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 20:08 UTC, treść: 399800 bajtów.