RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← wstecz

Sitreps

18 otwartych stanowisk26% zdalnieStany Zjednoczone

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 11% z 18 stanowisk

Zarząd i kadra kierownicza37%
Marketing i komunikacja21%
Strategia, doradztwo i analiza16%
Programowanie (ogólne)10%
Inne16%
19oferty, ostatnie 30 dni
13nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
44otwarte na stronie, w dowolnym wieku
36mediana wieku, dni
11%IT (2)
0%w Europie (0)
26%zdalnie
74%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 44 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 290 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
012
020
030
040
050
060
071
0812
0912
1017

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy12 · 63%
Zdalnie5 · 26%
Stacjonarnie2 · 11%

Poziom doświadczenia

Senior7 · 37%
Kadra zarządzająca (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%

Obszar

Zarząd i kadra kierownicza7 · 37%
Marketing i komunikacja4 · 21%
Strategia, doradztwo i analiza3 · 16%
Programowanie (ogólne)2 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone19

Miasta

Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Forward Deployed Mission Engagement Lead
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Minneapolis, Minnesotaoryginał ↗
USD 165K–185K / rokSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Forward Deployed Mission Strategist, Unmanned Maritime Systems
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Norfolk, Virginiaoryginał ↗
USD 165K–185K / rokStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Forward Deployed Software Engineer
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote in the US oryginał ↗
USD 110K–140K / rokZdalnietylko USAJuniorProgramowanie (ogólne)JavaSQLTypeScript
Oryginał: Forward Deployed Mission Strategist, Navy
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·San Diego, Californiaoryginał ↗
USD 165K–185K / rokStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Navy Mission Engagement Lead
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·San Diego, Californiaoryginał ↗
USD 165K–185K / rokSenior
Oryginał: Cyber Mission Engagement Lead
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Washington, DC oryginał ↗
USD 200K–240K / rokSenior
Oryginał: General Manager, Home Services
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Philadelphiaoryginał ↗
USD 175K–195K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Vice President, Government Affairs & Programs
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Washington, DC areaoryginał ↗
Kadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Federal Growth Lead, Navy
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US considered)oryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Chief Operating Officer
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Baltimore, MDoryginał ↗
USD 165K–200K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: General Manager, Home Services
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Tampa, FLoryginał ↗
USD 175K–195K / rokKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Engagement Manager, Homeland Security
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Tysons, VA (or NC, TX, CO)oryginał ↗
USD 160K–210K / rokZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Engagement Manager, Marine Corps
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Tysons, VAoryginał ↗
USD 160K–210K / rokZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Embedded Intelligence Operator
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·New York, NYoryginał ↗
USD 110K–130K / rokStacjonarnieProgramowanie (ogólne)PythonSQL
Oryginał: General Manager
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·St. Louis, MOoryginał ↗
USD 170K–200K / rokStacjonarnieKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Revenue Associate
Sitreps·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Tysons Corner, VAoryginał ↗
USD 160K–190K / rokJunior

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 291, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 20:08 UTC, treść: 399800 bajtów.