Splice
3 otwarte stanowiska100% zdalnieWielka Brytania
Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 3 stanowisk
Marketing i komunikacja67%
Strategia, doradztwo i analiza33%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (3)
3oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
60mediana wieku, dni
0%IT (0)
33%w Europie (1)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 79 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie3 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 100%
Obszar
Marketing i komunikacja2 · 67%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 33%
Kraje
Wielka Brytania1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Brand Marketing Manager, Social and Community USD 112K–140K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Designer, Brand & MarketingUSD 90,6K–113,3K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Corporate Development ContractorUSD 13K–15K / mies.ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza Aktualność danych
Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:25 UTC, treść: 73109 bajtów.