RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Splice

3 otwarte stanowiska100% zdalnieWielka Brytania

Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 3 stanowisk

Marketing i komunikacja67%
Strategia, doradztwo i analiza33%
3oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
3odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
60mediana wieku, dni
0%IT (0)
33%w Europie (1)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 79 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
101

Tryb pracy

Zdalnie3 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 100%

Obszar

Marketing i komunikacja2 · 67%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 33%

Kraje

Wielka Brytania1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Projektant/ka, Brand & Marketing

Oryginał: Designer, Brand & Marketing
Media, rozrywka i reklamaRemote - U.S.
USD 90,6K–113,3K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
24 dni temuoryginał ↗

Kontraktor/ka ds. Rozwoju Korporacyjnego

Oryginał: Corporate Development Contractor
Media, rozrywka i reklamaEngland, United Kingdom; Remote - U.S.
USD 13K–15K / mies.ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
29 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:25 UTC, treść: 73109 bajtów.