Spyre Therapeutics
5 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży techUdział IT 0% z 5 stanowisk
Ochrona zdrowia60%
Nauka i badania40%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (5)
5oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
5odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
7otwarte na stronie, w dowolnym wieku
24mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 7 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 95 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 100%
Poziom doświadczenia
Staff4 · 80%
Senior1 · 20%
Obszar
Ochrona zdrowia3 · 60%
Nauka i badania2 · 40%
Kraje
Stany Zjednoczone5
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Executive Director, Clinical OperationsUSD 285K–310K / rokZdalnietylko USAStaffOchrona zdrowia Oryginał: Senior Director, BiostatisticsUSD 295K–314K / rokZdalnietylko USAStaffNauka i badania Oryginał: Senior Scientist, Translational ScienceUSD 144K–170K / rokZdalnietylko USASeniorNauka i badania Oryginał: Director, Drug Safety PhysicianUSD 280K–311K / rokZdalnietylko USAStaffOchrona zdrowia Oryginał: Senior Director, Drug Safety and Pharmacovigilance Operations USD 295K–312K / rokZdalnietylko USAStaffOchrona zdrowia Aktualność danych
Zapisane zapytania: 19, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:25 UTC, treść: 106112 bajtów.