Steadfast Health
13 otwartych stanowisk23% zdalnieStany Zjednoczone
Placówki ochrony zdrowiaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 13 stanowisk
Ochrona zdrowia77%
Zarządzanie projektami i programami15%
Inne8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (13)
13oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
13odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
18otwarte na stronie, w dowolnym wieku
26mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
23%zdalnie
77%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 18 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 71 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy10 · 77%
Zdalnie3 · 23%
Poziom doświadczenia
Mid3 · 23%
Staff3 · 23%
Obszar
Ochrona zdrowia10 · 77%
Zarządzanie projektami i programami2 · 15%
Kraje
Stany Zjednoczone13
Miasta
Canton3
Shaker Heights2
Winston-Salem2
Nashville2
Greensboro1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Licensed Clinical Therapist - SUD- USD 70K–80K / rok
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Remote IOP Mental Health Therapist (SUD) – Flexible Schedule- Zdalnie
- tylko USA
- Mid
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Therapist Supervisor (SUD) - USD 90K–105K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Mid
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Remote Clinical Supervisor - Part-Time - Zdalnie
- tylko USA
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Licensed Therapist – Addiction and Mental Health- USD 70K–80K / rok
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Community Outreach Liaison Oryginał: Program Manager/Director | Outpatient SUD Treatment- USD 90K–110K / rok
- Staff
- Zarządzanie projektami i programami
Oryginał: Medical Assistant / Patient Services Coordinator - Substance Use - USD 23–28 / godz.
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Nurse Practitioner / Physician Assistant (Tennessee) - Hospital Consult Float- USD 132,5K–145K / rok
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Clinic Manager/Director – Outpatient SUD Treatment - USD 90K–110K / rok
- Staff
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Licensed Clinical Therapist - Substance Use Disorder- USD 70K–80K / rok
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Program Manager/Director – Outpatient SUD Treatment - USD 90K–110K / rok
- Staff
- Zarządzanie projektami i programami
Oryginał: Nurse Practitioner or Physician Assistant (SUD) - USD 130K–145K / rok
- Mid
- Ochrona zdrowia
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 27, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (new_body) o 2026-10-27 17:32 UTC, treść: 400431 bajtów.