RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← wstecz

Suvoda

15 otwartych stanowisk71% zdalnieRumuniaStany ZjednoczoneWielka Brytania

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 7% z 15 stanowisk

Zarządzanie projektami i programami29%
Kreacja, media i copywriting12%
Produkt i design12%
Strategia, doradztwo i analiza12%
Zarząd i kadra kierownicza12%
QA i testowanie6%
Operacje i administracja6%
Inne6%
17oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
15odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
27otwarte na stronie, w dowolnym wieku
21mediana wieku, dni
6%IT (1)
53%w Europie (9)
71%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 27 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 381 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
1014

Tryb pracy

Zdalnie12 · 71%
Nie podano trybu pracy5 · 29%

Poziom doświadczenia

Mid6 · 35%
Senior5 · 29%
Junior4 · 24%
Staff1 · 6%

Obszar

Zarządzanie projektami i programami5 · 29%
Kreacja, media i copywriting2 · 12%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 12%
Produkt i design2 · 12%
Operacje i administracja1 · 6%
Finanse i prawo1 · 6%
QA i testowanie1 · 6%

Kraje

Rumunia9
Stany Zjednoczone8
Wielka Brytania1

Miasta

Bucharest6
Iaşi6

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Manager, Revenue Operations & Strategy
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Conshohocken, Pennsylvaniaoryginał ↗
StaffOperacje i administracja
Oryginał: Proposals Specialist
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMid

Project Manager

3 dni temu
Oryginał: Project Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Conshohocken, Pennsylvaniaoryginał ↗
Zarządzanie projektami i programami
Oryginał: Quality Engineer (Systems & Compliance)
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Licensing and Localization Project Coordinator
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieJuniorKreacja, media i copywriting
Oryginał: Proposals Manager I
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMidZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Technical Consultant
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - United Statesoryginał ↗
Zdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Implementation Specialist
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - United Statesoryginał ↗
Zdalnietylko USAJuniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Localization Project Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Design Consultant
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Conshohocken, Pennsylvaniaoryginał ↗
SeniorStrategia, doradztwo i analiza

Project Manager

15 dni temu
Oryginał: Project Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMidZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Project Manager, Delivery Lead
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - United Statesoryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Software Test Engineer II
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieMidQA i testowanieSQL
Oryginał: Team Lead, Payment Implementation
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Bucharest, Romania; Iasi, Romania; Remote - Romaniaoryginał ↗
ZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Product Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Conshohocken, Pennsylvaniaoryginał ↗
SeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Remote - Romania; Remote - United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Associate Project Manager
Suvoda·Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczne·Conshohocken, Pennsylvaniaoryginał ↗
JuniorZarządzanie projektami i programami

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 212, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:08 UTC, treść: 323296 bajtów.