Suvoda
15 otwartych stanowisk71% zdalnieRumuniaStany ZjednoczoneWielka Brytania
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 7% z 15 stanowisk
Zarządzanie projektami i programami29%
Kreacja, media i copywriting12%
Produkt i design12%
Strategia, doradztwo i analiza12%
Zarząd i kadra kierownicza12%
QA i testowanie6%
Operacje i administracja6%
Inne6%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (15)
17oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
15odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
27otwarte na stronie, w dowolnym wieku
21mediana wieku, dni
6%IT (1)
53%w Europie (9)
71%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 27 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 381 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie12 · 71%
Nie podano trybu pracy5 · 29%
Poziom doświadczenia
Mid6 · 35%
Senior5 · 29%
Junior4 · 24%
Staff1 · 6%
Obszar
Zarządzanie projektami i programami5 · 29%
Kreacja, media i copywriting2 · 12%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 12%
Produkt i design2 · 12%
Operacje i administracja1 · 6%
Finanse i prawo1 · 6%
QA i testowanie1 · 6%
Kraje
Rumunia9
Stany Zjednoczone8
Wielka Brytania1
Miasta
Bucharest6
Iaşi6
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Manager, Revenue Operations & Strategy
StaffOperacje i administracja
Oryginał: Quality Engineer (Systems & Compliance)
ZdalnieJuniorFinanse i prawo
Oryginał: Licensing and Localization Project Coordinator
ZdalnieJuniorKreacja, media i copywriting
Kierownik/czka ds. Ofert I
4 dni temuOryginał: Proposals Manager I
ZdalnieMidZarząd i kadra kierownicza
Konsultant/ka Techniczny/a
7 dni temuOryginał: Technical Consultant
Zdalnietylko USAMidStrategia, doradztwo i analiza
Specjalista/ka ds. Wdrożeń
10 dni temuOryginał: Implementation Specialist
Zdalnietylko USAJuniorZarządzanie projektami i programami
Project Manager Lokalizacji
10 dni temuOryginał: Localization Project Manager
ZdalnieMidKreacja, media i copywriting
Senior Konsultant/ka ds. Projektowania
14 dni temuOryginał: Senior Design Consultant
SeniorStrategia, doradztwo i analiza
Project Manager, Lider/ka Dostaw
17 dni temuOryginał: Project Manager, Delivery Lead
Zdalnietylko USASeniorZarządzanie projektami i programami
Team Lead, Wdrożenia Płatności
21 dni temuOryginał: Team Lead, Payment Implementation
ZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Associate Project Manager
29 dni temuOryginał: Associate Project Manager
JuniorZarządzanie projektami i programami
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 212, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:08 UTC, treść: 323296 bajtów.