teamLFG
4 otwarte stanowiska100% zdalnieStany Zjednoczone
Produkcja i sprzętFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 25% z 4 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika50%
QA i testowanie25%
Kreacja, media i copywriting25%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (4)
4oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
4odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-30)
12otwarte na stronie, w dowolnym wieku
149mediana wieku, dni
25%IT (1)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 12 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 391 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie4 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 50%
Staff1 · 25%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 50%
QA i testowanie1 · 25%
Kreacja, media i copywriting1 · 25%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Gameplay Engineer - Game Modes- USD 160K–240K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Senior
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: QA Lead - Social- USD 148K–222K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Senior
- QA i testowanie
Oryginał: Producer (Contract)- USD 70–106 / godz.
- Zdalnie
- tylko USA
- Kreacja, media i copywriting
Oryginał: Staff Gameplay Engineer - Systems and Performance- USD 172K–259K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Staff
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 130, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 02:14 UTC, treść: 137367 bajtów.