Teneo
18 otwartych stanowiskStany ZjednoczoneAustraliaWielka Brytania
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 18 stanowisk
Marketing i komunikacja40%
Strategia, doradztwo i analiza30%
HR / kadry / rekrutacja10%
Operacje i administracja5%
Finanse i prawo5%
Kreacja, media i copywriting5%
Inne5%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (18)
20oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
18odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
50mediana wieku, dni
0%IT (0)
40%w Europie (8)
0%zdalnie
35%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 507 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy18 · 90%
Hybrydowo2 · 10%
Poziom doświadczenia
Junior5 · 25%
Staff4 · 20%
Kadra zarządzająca (C-level)4 · 20%
Mid2 · 10%
Senior2 · 10%
Obszar
Marketing i komunikacja8 · 40%
Strategia, doradztwo i analiza6 · 30%
HR / kadry / rekrutacja2 · 10%
Finanse i prawo1 · 5%
Kreacja, media i copywriting1 · 5%
Operacje i administracja1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Australia4
Wielka Brytania4
Niemcy2
Dania2
Kanada1
Miasta
San Francisco4
London4
New York City3
Frankfurt am Main2
Sydney2
Washington2
Melbourne2
Copenhagen2
Oferty z ostatnich 30 dni
Dyrektor/ka, Komunikacja Finansowa
2 dni temuOryginał: Director, Financial Communications
StaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Associate Consultant, Financial Advisory
JuniorFinanse i prawo
Doradca/czyni ds. Pracowników
10 dni temuOryginał: People Advisor
HybrydowoMidStrategia, doradztwo i analizawymagany: niemiecki
Associate Director, Doradztwo Zarządcze
11 dni temuOryginał: Associate Director, Management Consulting
USD 250K–270K / rokStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Consultant / Senior Consultant, Company Personal Insolvency
SeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Management Consulting, Head of AI and Technology
StaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Management Consulting, Digital Learning Designer - 6 month contract
Kreacja, media i copywriting
Koordynator/ka ds. People Operations
15 dni temuOryginał: People Operations Coordinator
USD 40–45 / godz.HybrydowoHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Management Consulting, Manager - Clarity Partners (part of Teneo)
MidStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Management Consulting, Senior Consultant - Clarity Partners (part of Teneo)
SeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Management Consulting, Senior Manager - Agentic AI
StaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior Vice President, Corporate Communications
USD 175K–230K / rokKadra zarządzająca (C-level)Marketing i komunikacja
Wiceprezes/ka, Komunikacja Korporacyjna
23 dni temuOryginał: Vice President, Corporate Communications
USD 130K–150K / rokKadra zarządzająca (C-level)Marketing i komunikacja
Oryginał: Senior Vice President, Corporate Communications
USD 175K–230K / rokKadra zarządzająca (C-level)Marketing i komunikacja
Konsultant/ka, Strategia i Komunikacja
24 dni temuOryginał: Consultant, Strategy & Communications
JuniorMarketing i komunikacja
Konsultant/ka, Strategia i Komunikacja
24 dni temuOryginał: Consultant, Strategy & Communications
JuniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Managing Director, Corporate Communications
USD 225K–265K / rokKadra zarządzająca (C-level)Marketing i komunikacja
Oryginał: Associate Consultant, Financial Communications - Industrials
JuniorMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:27 UTC, treść: 878664 bajtów.