Trove Brands
17 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 17 stanowisk
Operacje i administracja24%
Marketing i komunikacja18%
Finanse i prawo12%
Kreacja, media i copywriting12%
Sprzedaż6%
Customer Success i obsługa klienta6%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika6%
Inne18%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
38otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 38 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 158 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy16 · 94%
Stacjonarnie1 · 6%
Poziom doświadczenia
Junior6 · 35%
Mid4 · 24%
Senior3 · 18%
Obszar
Operacje i administracja4 · 24%
Marketing i komunikacja3 · 18%
Kreacja, media i copywriting2 · 12%
Finanse i prawo2 · 12%
Sprzedaż1 · 6%
Customer Success i obsługa klienta1 · 6%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 6%
Kraje
Stany Zjednoczone17
Miasta
Lehi17
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Domestic Inventory Control Supervisor- Mid
- Operacje i administracja
Oryginał: Amazon Operations Specialist- Junior
- Operacje i administracja
Oryginał: Marketing Project Coordinator- Owala- Junior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: General Application – Future Opportunities Oryginał: Account Manager- Canada Oryginał: Owala Brand Marketing Associate- Core & Campaign- Junior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Photography Manager- Kreacja, media i copywriting
Oryginał: Senior Quality Specialist - Senior
Oryginał: Customer Service Associate- Junior
- Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Domestic 3PL Specialist- Mid
Oryginał: GL Staff Accountant Oryginał: Purchasing Analyst- Mid
- Operacje i administracja
Oryginał: Brand Marketing Associate- Innovation, Owala- Junior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Staff Accountant- AP- Junior
- Finanse i prawo
Oryginał: New Product Engineer- Senior
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Inventory Planner- Mid
- Operacje i administracja
Oryginał: Lead Photo Retoucher- Senior
- Kreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 26, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 23:25 UTC, treść: 342202 bajtów.