Walker Sands
8 otwartych stanowisk89% zdalnieStany Zjednoczone
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 8 stanowisk
Marketing i komunikacja33%
Strategia, doradztwo i analiza22%
Zarząd i kadra kierownicza22%
Data i Machine Learning11%
Zarządzanie projektami i programami11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (8)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
11%IT (1)
0%w Europie (0)
89%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 73 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 89%
Hybrydowo1 · 11%
Poziom doświadczenia
Staff5 · 56%
Senior4 · 44%
Obszar
Marketing i komunikacja3 · 33%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 22%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Zarządzanie projektami i programami1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
Boston8
Chicago8
Seattle5
Oferty z ostatnich 30 dni
Lead Data Engineer
23 godz. temuOryginał: Lead Data Engineer
USD 155K–175K / rokZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Associate Media Relations Director
USD 85K–106K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Sr. Kierownik/czka, SEO + GEO
15 dni temuOryginał: Sr. Manager, SEO + GEO
USD 77,5K–89K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Dyrektor/ka, Strategia Paid Media
18 dni temuOryginał: Director, Paid Media Strategy
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Dyrektor/ka, Strategia Mediowa
18 dni temuOryginał: Director, Media Strategy
USD 78K–87K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Dyrektor/ka, Strategia Mediowa
18 dni temuOryginał: Director, Media Strategy
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Senior PR Manager
25 dni temuOryginał: Senior PR Manager
USD 78K–87K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Dyrektor/ka PR
25 dni temuOryginał: PR Director
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Senior Project Manager - Kontrakt
29 dni temuOryginał: Senior Project Manager - Contract
USD 4500–6500ZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 31, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 18:15 UTC, treść: 145940 bajtów.