RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← wstecz

Walker Sands

8 otwartych stanowisk89% zdalnieStany Zjednoczone

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 8 stanowisk

Marketing i komunikacja33%
Strategia, doradztwo i analiza22%
Zarząd i kadra kierownicza22%
Data i Machine Learning11%
Zarządzanie projektami i programami11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
11%IT (1)
0%w Europie (0)
89%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 73 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Tryb pracy

Zdalnie8 · 89%
Hybrydowo1 · 11%

Poziom doświadczenia

Staff5 · 56%
Senior4 · 44%

Obszar

Marketing i komunikacja3 · 33%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 22%
Strategia, doradztwo i analiza2 · 22%
Data i Machine Learning1 · 11%
Zarządzanie projektami i programami1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

Boston8
Chicago8
Seattle5

Oferty z ostatnich 30 dni

Lead Data Engineer

23 godz. temu
Oryginał: Lead Data Engineer
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, Boston, Remoteoryginał ↗
USD 155K–175K / rokZdalnieSeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Associate Media Relations Director
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicagooryginał ↗
USD 85K–106K / rokHybrydowoStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Sr. Manager, SEO + GEO
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Massachusetts, United States, Chicago, Illinois, United States, Remote, Seattle, Washington, United Statesoryginał ↗
USD 77,5K–89K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Director, Paid Media Strategy
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Chicago, Remoteoryginał ↗
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffMarketing i komunikacja
Oryginał: Director, Media Strategy
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoryginał ↗
USD 78K–87K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Director, Media Strategy
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoryginał ↗
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Senior PR Manager
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoryginał ↗
USD 78K–87K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja

Dyrektor/ka PR

25 dni temu
Oryginał: PR Director
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoryginał ↗
USD 100K–113K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Project Manager - Contract
Walker Sands·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, Boston, Seattle, Remoteoryginał ↗
USD 4500–6500ZdalnieSeniorZarządzanie projektami i programami

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 31, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 18:15 UTC, treść: 145940 bajtów.