RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

G2

17 otwartych stanowisk47% zdalnieStany ZjednoczoneIndieWielka Brytania

MarketplaceFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 6% z 17 stanowisk

Sprzedaż24%
Produkt i design18%
Marketing i komunikacja12%
Operacje i administracja12%
Customer Success i obsługa klienta12%
Data i Machine Learning6%
Programowanie (ogólne)6%
Inne6%
17oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
51otwarte na stronie, w dowolnym wieku
46mediana wieku, dni
6%IT (1)
12%w Europie (2)
47%zdalnie
53%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 51 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 513 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

111
120
011
020
031
041
050
064
077
088
0915
1012

Tryb pracy

Zdalnie8 · 47%
Hybrydowo4 · 24%
Nie podano trybu pracy4 · 24%
Stacjonarnie1 · 6%

Poziom doświadczenia

Senior8 · 47%
Staff4 · 24%
Junior2 · 12%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 6%
Mid1 · 6%

Obszar

Sprzedaż4 · 24%
Produkt i design3 · 18%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Operacje i administracja2 · 12%
Marketing i komunikacja2 · 12%
Customer Success i obsługa klienta2 · 12%
Data i Machine Learning1 · 6%

Kraje

Stany Zjednoczone9
Indie6
Wielka Brytania2

Miasta

Bengaluru4
Chicago3
London2
Gurugram2

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Partner Success Manager, EMEA
G2·Marketplace·Londonoryginał ↗
HybrydowoSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Principal Product Manager, Buyer Products
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 190K–230K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Oryginał: Executive Assistant to President, GTM & CMO
G2·Marketplace·Chicago, ILoryginał ↗
USD 95K–120K / rokKadra zarządzająca (C-level)Operacje i administracja
Oryginał: Account Manager, SMB - AMER
G2·Marketplace·Bengaluruoryginał ↗
HybrydowoSprzedaż
Oryginał: Senior Marketing Analytics & Planning Specialist
G2·Marketplace·Bengaluruoryginał ↗
HybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Sales Enablement Manager
G2·Marketplace·Remote (US) | Chicago, ILoryginał ↗
USD 120K–140K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Senior Partner Success Manager, Integration Partners
G2·Marketplace·Remote (US) | Chicago, ILoryginał ↗
USD 135K–165K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Data Analyst
G2·Marketplace·Bengaluruoryginał ↗
SeniorData i Machine LearningPythonRSQL
Oryginał: Client Success Specialist
G2·Marketplace·Gurgaonoryginał ↗
MidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Senior Sales Strategy & Operations Manager
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 145K–175K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Principal Product Manager, Data Solutions & Ecosystem
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 190K–225K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Oryginał: Principal Product Manager - UGC
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 190K–225K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Oryginał: Senior AI Product Builder
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 150K–175K / rokZdalnietylko USASenior
Oryginał: Associate, Operations
G2·Marketplace·Gurgaonoryginał ↗
JuniorOperacje i administracja
Oryginał: Senior Cloud Alliances Manager
G2·Marketplace·Remote (US)oryginał ↗
USD 165K–185K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Customer Success Manager
G2·Marketplace·Bengaluruoryginał ↗
HybrydowoJuniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Director, EMEA Marketing
G2·Marketplace·Londonoryginał ↗
StacjonarnieStaffMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 92, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 02:06 UTC, treść: 997986 bajtów.