G2
17 otwartych stanowisk47% zdalnieStany ZjednoczoneIndieWielka Brytania
MarketplaceFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 6% z 17 stanowisk
Sprzedaż24%
Produkt i design18%
Marketing i komunikacja12%
Operacje i administracja12%
Customer Success i obsługa klienta12%
Data i Machine Learning6%
Programowanie (ogólne)6%
Inne6%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
51otwarte na stronie, w dowolnym wieku
46mediana wieku, dni
6%IT (1)
12%w Europie (2)
47%zdalnie
53%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 51 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 513 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 47%
Hybrydowo4 · 24%
Nie podano trybu pracy4 · 24%
Stacjonarnie1 · 6%
Poziom doświadczenia
Senior8 · 47%
Staff4 · 24%
Junior2 · 12%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 6%
Mid1 · 6%
Obszar
Sprzedaż4 · 24%
Produkt i design3 · 18%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 12%
Operacje i administracja2 · 12%
Marketing i komunikacja2 · 12%
Customer Success i obsługa klienta2 · 12%
Data i Machine Learning1 · 6%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Indie6
Wielka Brytania2
Miasta
Bengaluru4
Chicago3
London2
Gurugram2
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Partner Success Manager, EMEA
5 godz. temuOryginał: Senior Partner Success Manager, EMEA
HybrydowoSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Principal Product Manager, Buyer Products
USD 190K–230K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Asystent/ka Prezesa, GTM i CMO
4 dni temuOryginał: Executive Assistant to President, GTM & CMO
USD 95K–120K / rokKadra zarządzająca (C-level)Operacje i administracja
Oryginał: Senior Marketing Analytics & Planning Specialist
HybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Senior Kierownik/czka ds. Sales Enablement
14 dni temuOryginał: Senior Sales Enablement Manager
USD 120K–140K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Senior Partner Success Manager, Integration Partners
USD 135K–165K / rokZdalnietylko USASeniorZarząd i kadra kierownicza
Specjalista/ka ds. Client Success
18 dni temuOryginał: Client Success Specialist
MidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Senior Sales Strategy & Operations Manager
USD 145K–175K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Principal Product Manager, Data Solutions & Ecosystem
USD 190K–225K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Principal Product Manager - UGC
22 dni temuOryginał: Principal Product Manager - UGC
USD 190K–225K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design
Senior Twórca/czyni Produktów AI
24 dni temuOryginał: Senior AI Product Builder
USD 150K–175K / rokZdalnietylko USASenior
Młodszy/a Specjalista/ka, Operacje
24 dni temuOryginał: Associate, Operations
JuniorOperacje i administracja
Senior Kierownik/czka ds. Sojuszy Cloud
25 dni temuOryginał: Senior Cloud Alliances Manager
USD 165K–185K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Customer Success Manager
25 dni temuOryginał: Customer Success Manager
HybrydowoJuniorCustomer Success i obsługa klienta
Dyrektor/ka, Marketing EMEA
29 dni temuOryginał: Director, EMEA Marketing
StacjonarnieStaffMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 92, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 02:06 UTC, treść: 997986 bajtów.