RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 5 min temu
Polski

← wstecz

loveholidays

9 otwartych stanowiskWielka Brytania

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 44% z 9 stanowisk

Produkt i design44%
Data i Machine Learning22%
Wsparcie IT i administracja11%
Finanse i prawo11%
Programowanie (ogólne)11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
18otwarte na stronie, w dowolnym wieku
39mediana wieku, dni
44%IT (4)
100%w Europie (9)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 18 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 184 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
041
050
063
070
081
095
108

Tryb pracy

Hybrydowo9 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior6 · 67%

Obszar

Produkt i design4 · 44%
Data i Machine Learning2 · 22%
Wsparcie IT i administracja1 · 11%
Finanse i prawo1 · 11%
Programowanie (ogólne)1 · 11%

Kraje

Wielka Brytania9

Miasta

London9

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: IT Systems & AI Engineer
HybrydowoWsparcie IT i administracja
Oryginał: Senior Commercial Finance Manager
HybrydowoSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Product Manager - Direct Hotels
HybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Applied AI Engineer
HybrydowoData i Machine Learning
Oryginał: Senior Software Engineer - Discover & Book
HybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)JavaScriptTypeScript

Data Scientist

18 dni temu
Oryginał: Data Scientist
HybrydowoData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Senior Product Manager - Payments
HybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Lead Product Manager - Bookings
HybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Lead Product Manager - Trading
HybrydowoSeniorProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 109, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 21:06 UTC, treść: 254015 bajtów.