Ontic
9 otwartych stanowisk44% zdalnieStany ZjednoczoneIndie
AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk
Operacje i administracja33%
Produkt i design22%
Sprzedaż11%
QA i testowanie11%
Wsparcie IT i administracja11%
Customer Success i obsługa klienta11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
44%zdalnie
78%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 65 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie4 · 44%
Hybrydowo3 · 33%
Stacjonarnie1 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mid1 · 11%
Obszar
Operacje i administracja3 · 33%
Produkt i design2 · 22%
Customer Success i obsługa klienta1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%
Sprzedaż1 · 11%
Wsparcie IT i administracja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Indie2
Miasta
Austin3
Pune2
Oferty z ostatnich 30 dni
Sr. Product Manager, Portfel
4 dni temuOryginał: Sr. Product Manager, Portfolio
USD 160K–180K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta
9 dni temuOryginał: Client Support Specialist
USD 65K–75K / rokHybrydowoMidCustomer Success i obsługa klienta
Senior Dyrektor/ka, Revenue Operations
16 dni temuOryginał: Senior Director, Revenue Operations
USD 180K–200K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Dyrektor/ka, Operacje Produktowe
17 dni temuOryginał: Director, Product Operations
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Senior QA Engineer
17 dni temuOryginał: Senior QA Engineer
USD 100K–120K / rokHybrydowoSeniorQA i testowanie
Enterprise Account Executive
17 dni temuOryginał: Enterprise Account Executive
USD 150K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Senior Product Manager, Integracje
18 dni temuOryginał: Senior Product Manager, Integrations
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:07 UTC, treść: 244770 bajtów.