RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 5 min temu
Polski
Zaloguj się
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← wstecz

Ontic

9 otwartych stanowisk44% zdalnieStany ZjednoczoneIndie

AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 22% z 9 stanowisk

Operacje i administracja33%
Produkt i design22%
Sprzedaż11%
QA i testowanie11%
Wsparcie IT i administracja11%
Customer Success i obsługa klienta11%
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
18mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
44%zdalnie
78%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 65 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
108

Tryb pracy

Zdalnie4 · 44%
Hybrydowo3 · 33%
Stacjonarnie1 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 11%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mid1 · 11%

Obszar

Operacje i administracja3 · 33%
Produkt i design2 · 22%
Customer Success i obsługa klienta1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%
Sprzedaż1 · 11%
Wsparcie IT i administracja1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone7
Indie2

Miasta

Austin3
Pune2

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Sr. Product Manager, Portfolio
Ontic·AI i dane·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 160K–180K / rokHybrydowoSeniorProdukt i design
Oryginał: Client Support Specialist
Ontic·AI i dane·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 65K–75K / rokHybrydowoMidCustomer Success i obsługa klienta

Office Manager

16 dni temu
Oryginał: Office Manager
Ontic·AI i dane·Pune, Indiaoryginał ↗
StacjonarnieSeniorOperacje i administracja
Oryginał: Senior Director, Revenue Operations
Ontic·AI i dane·Remote, United Statesoryginał ↗
USD 180K–200K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Oryginał: Director, Product Operations
Ontic·AI i dane·Remote, United Statesoryginał ↗
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USAStaffOperacje i administracja
Oryginał: Senior QA Engineer
Ontic·AI i dane·Austin, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 100K–120K / rokHybrydowoSeniorQA i testowanie
Oryginał: Enterprise Account Executive
Ontic·AI i dane·Remote, United Statesoryginał ↗
USD 150K / rokZdalnietylko USASeniorSprzedaż
Oryginał: Senior Product Manager, Integrations
Ontic·AI i dane·Remote, United Statesoryginał ↗
USD 160K–180K / rokZdalnietylko USASeniorProdukt i design
Oryginał: IT Support Specialist
Ontic·AI i dane·Pune, Indiaoryginał ↗
Wsparcie IT i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:07 UTC, treść: 244770 bajtów.