RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski

← wstecz

Pariveda

9 otwartych stanowiskStany ZjednoczoneKanada

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 22% z 9 stanowisk

Strategia, doradztwo i analiza44%
HR / kadry / rekrutacja22%
Programowanie (ogólne)22%
Finanse i prawo11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
52mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 162 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
051
063
072
085
098
107

Tryb pracy

Hybrydowo9 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 22%
Mid1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%

Obszar

Strategia, doradztwo i analiza4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone8
Kanada1

Miasta

Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Vice President, Consulting
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Los Angelesoryginał ↗
USD 320,7K–344,3K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Enterprise Systems Senior Technical Developer
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Dallasoryginał ↗
USD 105,4K–115,9K / rokHybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)C#JavaScriptPython
Oryginał: Managing Vice President, Consulting
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Torontooryginał ↗
CAD 345,4K–367,9K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: HR Operations & Compliance Lead
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Dallasoryginał ↗
USD 87,8K–105,4K / rokHybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Senior Software Engineer
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Philadelphiaoryginał ↗
USD 105,4K–115,9K / rokHybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)C#JavaJavaScript
Oryginał: Financial Operations Manager
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Dallasoryginał ↗
USD 105,4K–139,1K / rokHybrydowoMidFinanse i prawo
Oryginał: Director, Technology Consulting
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Los Angelesoryginał ↗
USD 209,6K–240,5K / rokHybrydowoStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Technical Corporate Recruiter
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Dallasoryginał ↗
USD 79,8K–105,4K / rokHybrydowoJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Advisory Manager, Management Consulting
Pariveda·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago | Houston | Chicagooryginał ↗
USD 139,1K–151K / rokHybrydowoStrategia, doradztwo i analiza

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 108, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 19:06 UTC, treść: 474734 bajtów.