Pariveda
9 otwartych stanowiskStany ZjednoczoneKanada
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 22% z 9 stanowisk
Strategia, doradztwo i analiza44%
HR / kadry / rekrutacja22%
Programowanie (ogólne)22%
Finanse i prawo11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
52mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 162 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo9 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 22%
Mid1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%
Obszar
Strategia, doradztwo i analiza4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone8
Kanada1
Miasta
Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1
Oferty z ostatnich 30 dni
Wiceprezes/ka, Doradztwo
21 godz. temuOryginał: Vice President, Consulting
USD 320,7K–344,3K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Enterprise Systems Senior Technical Developer
USD 105,4K–115,9K / rokHybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)C#JavaScriptPython
Zarządzający/a Wiceprezes/ka, Doradztwo
9 dni temuOryginał: Managing Vice President, Consulting
CAD 345,4K–367,9K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Strategia, doradztwo i analiza
Lider/ka ds. Operacji HR i Compliance
9 dni temuOryginał: HR Operations & Compliance Lead
USD 87,8K–105,4K / rokHybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Senior Software Engineer
17 dni temuOryginał: Senior Software Engineer
USD 105,4K–115,9K / rokHybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)C#JavaJavaScript
Kierownik/czka ds. Operacji Finansowych
23 dni temuOryginał: Financial Operations Manager
USD 105,4K–139,1K / rokHybrydowoMidFinanse i prawo
Dyrektor/ka, Doradztwo Technologiczne
23 dni temuOryginał: Director, Technology Consulting
USD 209,6K–240,5K / rokHybrydowoStaffStrategia, doradztwo i analiza
Techniczny/a Recruiter Korporacyjny/a
25 dni temuOryginał: Technical Corporate Recruiter
USD 79,8K–105,4K / rokHybrydowoJuniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Advisory Manager, Management Consulting
USD 139,1K–151K / rokHybrydowoStrategia, doradztwo i analiza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 108, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 19:06 UTC, treść: 474734 bajtów.