RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← wstecz

Polymarket

17 otwartych stanowisk47% zdalnieStany Zjednoczone

Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 35% z 17 stanowisk

Programowanie (ogólne)18%
Zarząd i kadra kierownicza18%
Operacje i administracja12%
Backend6%
Data i Machine Learning6%
QA i testowanie6%
HR / kadry / rekrutacja6%
Inne18%
17oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
9opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
40otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
35%IT (6)
0%w Europie (0)
47%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 40 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 207 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
041
050
063
071
0811
097
1016

Tryb pracy

Stacjonarnie9 · 53%
Zdalnie8 · 47%

Poziom doświadczenia

Staff6 · 35%
Senior5 · 29%

Obszar

Zarząd i kadra kierownicza3 · 18%
Programowanie (ogólne)3 · 18%
Operacje i administracja2 · 12%
Zarządzanie projektami i programami1 · 6%
Backend1 · 6%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 6%
Data i Machine Learning1 · 6%
Produkt i design1 · 6%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

New York City9

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Trust and Safety Program Manager
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 165K–190K / rokStacjonarnieZarządzanie projektami i programami

Head of Retention

1 dzień temu
Oryginał: Head of Retention
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 300K–350K / rokStacjonarnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Engineering Manager, Clearing, Payments & Risk
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 350K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)Ruby
Oryginał: User Acquisition Lead
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 250K–280K / rokStacjonarnieSenior
Oryginał: Engineering Manager, Trust & Safety, Surveillance & Compliance
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 350K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Staff Backend Engineer
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New York | Remoteoryginał ↗
USD 250K–400K / rokStacjonarnieStaffBackendGolangJavaPython
Oryginał: Staff Software Engineer, Mission Control
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 250K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptTypeScript
Oryginał: Real Time Analyst
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: In-House Support Operations
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieOperacje i administracja
Oryginał: Escalations And Complaints Lead
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieSenior
Oryginał: Executive Community Relations Lead
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Incubation Management Lead
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Data and Analytics Lead
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 250K–275K / rokZdalnieSenior
Oryginał: Analytics Engineer, Customer Experience
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieData i Machine LearningPythonRubySQL
Oryginał: Technical Product Manager, CX Tooling
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 200K–250K / rokStacjonarnieProdukt i design
Oryginał: Content, QA, And Learning Development
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·Remoteoryginał ↗
USD 200K–250K / rokZdalnieQA i testowanie
Oryginał: Senior Director Business Operations
Polymarket·Media, rozrywka i reklama·New Yorkoryginał ↗
USD 350K–450K / rokStacjonarnieStaffOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 141, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:07 UTC, treść: 456870 bajtów.