Polymarket
17 otwartych stanowisk47% zdalnieStany Zjednoczone
Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 35% z 17 stanowisk
Programowanie (ogólne)18%
Zarząd i kadra kierownicza18%
Operacje i administracja12%
Backend6%
Data i Machine Learning6%
QA i testowanie6%
HR / kadry / rekrutacja6%
Inne18%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
9opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
40otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
35%IT (6)
0%w Europie (0)
47%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 40 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 207 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie9 · 53%
Zdalnie8 · 47%
Poziom doświadczenia
Staff6 · 35%
Senior5 · 29%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza3 · 18%
Programowanie (ogólne)3 · 18%
Operacje i administracja2 · 12%
Zarządzanie projektami i programami1 · 6%
Backend1 · 6%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 6%
Data i Machine Learning1 · 6%
Produkt i design1 · 6%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
New York City9
Oferty z ostatnich 30 dni
Program Manager ds. Trust and Safety
9 godz. temuOryginał: Trust and Safety Program Manager
USD 165K–190K / rokStacjonarnieZarządzanie projektami i programami
Head of Retention
1 dzień temuOryginał: Head of Retention
USD 300K–350K / rokStacjonarnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Engineering Manager, Clearing, Payments & Risk
USD 350K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)Ruby
Lider/ka ds. Pozyskiwania Użytkowników
4 dni temuOryginał: User Acquisition Lead
USD 250K–280K / rokStacjonarnieSenior
Oryginał: Engineering Manager, Trust & Safety, Surveillance & Compliance
USD 350K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)
Staff Backend Engineer
7 dni temuOryginał: Staff Backend Engineer
USD 250K–400K / rokStacjonarnieStaffBackendGolangJavaPython
Staff Software Engineer, Mission Control
14 dni temuOryginał: Staff Software Engineer, Mission Control
USD 250K–500K / rokStacjonarnieStaffProgramowanie (ogólne)JavaScriptTypeScript
Analityk/czka Real Time
22 dni temuOryginał: Real Time Analyst
USD 200K–250K / rokZdalnieStrategia, doradztwo i analiza
Wewnętrzne Operacje Wsparcia
22 dni temuOryginał: In-House Support Operations
USD 200K–250K / rokZdalnieOperacje i administracja
Lider/ka ds. Eskalacji i Reklamacji
22 dni temuOryginał: Escalations And Complaints Lead
USD 200K–250K / rokZdalnieSenior
Oryginał: Executive Community Relations Lead
USD 200K–250K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Lider/ka Zarządzania Inkubacją
22 dni temuOryginał: Incubation Management Lead
USD 200K–250K / rokZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Lider/ka ds. Danych i Analityki
22 dni temuOryginał: Data and Analytics Lead
USD 250K–275K / rokZdalnieSenior
Analytics Engineer, Doświadczenia Klienta
22 dni temuOryginał: Analytics Engineer, Customer Experience
USD 200K–250K / rokZdalnieData i Machine LearningPythonRubySQL
Technical Product Manager, CX Tooling
22 dni temuOryginał: Technical Product Manager, CX Tooling
USD 200K–250K / rokStacjonarnieProdukt i design
Treści, QA i Rozwój Szkoleń
22 dni temuOryginał: Content, QA, And Learning Development
USD 200K–250K / rokZdalnieQA i testowanie
Senior Dyrektor/ka ds. Operacji Biznesowych
29 dni temuOryginał: Senior Director Business Operations
USD 350K–450K / rokStacjonarnieStaffOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 141, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:07 UTC, treść: 456870 bajtów.