Jetson Home
11 otwartych stanowisk8% zdalnieStany ZjednoczoneKanada
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży techUdział IT 0% z 11 stanowisk
Rzemiosło, budownictwo i produkcja31%
Zarząd i kadra kierownicza23%
Zarządzanie projektami i programami15%
Marketing i komunikacja8%
HR / kadry / rekrutacja8%
Operacje i administracja8%
Finanse i prawo8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (11)
13oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
11odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
57otwarte na stronie, w dowolnym wieku
73mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
8%zdalnie
92%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 57 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 150 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy12 · 92%
Zdalnie1 · 8%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 38%
Staff2 · 15%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 8%
Obszar
Rzemiosło, budownictwo i produkcja4 · 31%
Zarząd i kadra kierownicza3 · 23%
Zarządzanie projektami i programami2 · 15%
Finanse i prawo1 · 8%
Operacje i administracja1 · 8%
Marketing i komunikacja1 · 8%
HR / kadry / rekrutacja1 · 8%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Kanada6
Miasta
North Vancouver6
Centennial3
Nashville1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Project CoordinatorUSD 65K–73K / rokZarządzanie projektami i programami Oryginał: HVAC Team LeadUSD 37–48 / godz.SeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: Journeyman or Wireman Electrician USD 28–36 / godz.Rzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: HVAC Team LeadUSD 37–48 / godz.SeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: Accounts Payable SpecialistUSD 60K–75K / rokFinanse i prawo Oryginał: Procure to Pay ManagerUSD 105K–120K / rokZarząd i kadra kierownicza Oryginał: New Product Introduction Program ManagerUSD 165K–200K / rokSeniorZarządzanie projektami i programami Oryginał: Vice President, Field OperationsUSD 190K–220K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Operacje i administracja Oryginał: Marketing Growth LeadUSD 107K–130K / rokSeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Director of Technical ServiceUSD 170K–205K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Director of Technical ServiceUSD 165K–200K / rokStaffZarząd i kadra kierownicza Oryginał: Payroll SpecialistUSD 82K–102K / rokSeniorHR / kadry / rekrutacja Oryginał: Master Electrician (CE License Holder)Rzemiosło, budownictwo i produkcja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 24, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:15 UTC, treść: 936089 bajtów.