Serve Robotics
8 otwartych stanowisk30% zdalnieStany ZjednoczoneKanada
Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika40%
Operacje i administracja30%
Finanse i prawo20%
Ochrona i bezpieczeństwo10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (8)
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
29otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
30%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 29 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 263 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie7 · 70%
Zdalnie3 · 30%
Poziom doświadczenia
Mid3 · 30%
Junior3 · 30%
Senior2 · 20%
Staff1 · 10%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika4 · 40%
Operacje i administracja3 · 30%
Finanse i prawo2 · 20%
Ochrona i bezpieczeństwo1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Kanada1
Miasta
Atlanta2
Los Angeles2
Miami1
Dallas1
Calgary1
Toronto1
Vancouver1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Service Technician IIUSD 23–26,9 / godz.StacjonarnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Manager, Strategic FinanceUSD 160K–180K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo Oryginał: Service Technician IIUSD 24–26,9 / godz.StacjonarnieMidInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Financial Analyst, FP&AUSD 100K–125K / rokZdalnietylko USAMidFinanse i prawo Oryginał: Operations Associate (Midtown, Atlanta)USD 22 / godz.StacjonarnieJuniorOperacje i administracja Oryginał: Service Technician IUSD 22–24 / godz.StacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Operations Associate - Part Time (Dallas) USD 22 / godz.StacjonarnieJuniorOperacje i administracja Oryginał: Senior Environmental Health & Safety (EHS) SpecialistUSD 120K–150K / rokStacjonarnieSeniorOchrona i bezpieczeństwo Oryginał: Sr. Embedded Software Engineer, Robotics PlatformUSD 167,8K–204K / rokZdalnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Operations Associate - Part Time (Los Angeles) USD 22 / godz.StacjonarnieJuniorOperacje i administracja Aktualność danych
Zapisane zapytania: 24, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:08 UTC, treść: 384770 bajtów.