RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się

← wstecz

SplitMetrics

9 otwartych stanowisk100% zdalnieHiszpaniaPortugaliaSerbia

Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 44% z 9 stanowisk

Backend33%
Produkt i design33%
QA i testowanie11%
Marketing i komunikacja11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
9oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
9mediana wieku, dni
44%IT (4)
100%w Europie (9)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 70 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
093
106

Tryb pracy

Zdalnie9 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 56%
Mid4 · 44%

Obszar

Produkt i design3 · 33%
Backend3 · 33%
Marketing i komunikacja1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 11%

Kraje

Hiszpania7
Portugalia5
Serbia2
Ukraina2
Polska1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Product Manager - Core
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Serbia | Spainoryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Product Marketing Manager - GTM & Enablement
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Spainoryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja

Grafik/czka

3 dni temu
Oryginał: Graphic Designer
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Ukraine | Spainoryginał ↗
ZdalnieMidProdukt i design

QA Engineer

3 dni temu
Oryginał: QA Engineer
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zonesoryginał ↗
ZdalnieMidQA i testowaniePythonSQL
Oryginał: Team Lead (Python) - Data
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Ukraine | Spainoryginał ↗
ZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Backend Engineer (Python) - AI
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Spainoryginał ↗
ZdalnieSeniorBackendPython
Oryginał: Senior Product Designer
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Serbia | Spainoryginał ↗
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Senior Backend Engineer (Python) - Platform
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Spainoryginał ↗
ZdalnieSeniorBackendPythonSQL
Oryginał: Backend Engineer (Python) - Data
SplitMetrics·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Polandoryginał ↗
ZdalnieMidBackendPythonSQL

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 232, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 154073 bajtów.