SplitMetrics
9 otwartych stanowisk100% zdalnieHiszpaniaPortugaliaSerbia
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 44% z 9 stanowisk
Backend33%
Produkt i design33%
QA i testowanie11%
Marketing i komunikacja11%
Zarząd i kadra kierownicza11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
9mediana wieku, dni
44%IT (4)
100%w Europie (9)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 70 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie9 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 56%
Mid4 · 44%
Obszar
Produkt i design3 · 33%
Backend3 · 33%
Marketing i komunikacja1 · 11%
QA i testowanie1 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 11%
Kraje
Hiszpania7
Portugalia5
Serbia2
Ukraina2
Polska1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Product Manager - Core
3 dni temuOryginał: Senior Product Manager - Core
ZdalnieSeniorProdukt i design
Oryginał: Product Marketing Manager - GTM & Enablement
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Team Lead (Python) - Data
4 dni temuOryginał: Team Lead (Python) - Data
ZdalnieSeniorZarząd i kadra kierownicza
Senior Backend Engineer (Python) - AI
9 dni temuOryginał: Senior Backend Engineer (Python) - AI
ZdalnieSeniorBackendPython
Senior Backend Engineer (Python) - Platform
25 dni temuOryginał: Senior Backend Engineer (Python) - Platform
ZdalnieSeniorBackendPythonSQL
Backend Engineer (Python) - Data
25 dni temuOryginał: Backend Engineer (Python) - Data
ZdalnieMidBackendPythonSQL
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 232, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 154073 bajtów.