RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Cette page est disponible en Français.Changer×

← wstecz

Trading212

9 otwartych stanowiskBułgariaWielka BrytaniaNiemcy

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 44% z 9 stanowisk

Produkt i design44%
Backend22%
Frontend22%
Finanse i prawo11%
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
59mediana wieku, dni
44%IT (4)
100%w Europie (9)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1213 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
012
020
031
040
051
060
072
0830
0913
101

Tryb pracy

Hybrydowo7 · 78%
Stacjonarnie2 · 22%

Poziom doświadczenia

Junior3 · 33%
Senior2 · 22%

Obszar

Produkt i design4 · 44%
Frontend2 · 22%
Backend2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%

Kraje

Bułgaria7
Wielka Brytania5
Niemcy3
Hiszpania3
Polska3
Portugalia1

Miasta

London5
Berlin3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Graduate Product Manager
StacjonarnieJuniorProdukt i design
Oryginał: Mid Frontend Engineer
HybrydowoFrontendJavaScriptTypeScript
Oryginał: Mid Backend Engineer
HybrydowoBackendGolangJavaJavaScript
Oryginał: Junior Frontend Engineer
HybrydowoJuniorFrontendJavaScriptTypeScript
Oryginał: Junior Backend Engineer
HybrydowoJuniorBackendGolangJavaJavaScript
Oryginał: Treasury Manager (Liquidity)
StacjonarnieFinanse i prawo
Oryginał: Lead Product Manager
Trading212·London | Germany | United Kingdom | Spain | Bulgaria | Berlin | Polandoryginał ↗
HybrydowoSeniorProdukt i design

Product Manager

25 dni temu
Oryginał: Product Manager
Trading212·London | Germany | United Kingdom | Spain | Bulgaria | Berlin | Polandoryginał ↗
HybrydowoProdukt i design
Oryginał: Senior Product Manager
Trading212·London | Germany | United Kingdom | Spain | Portugal | Bulgaria | Berlin | Polandoryginał ↗
HybrydowoSeniorProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 481443 bajtów.