Trading212
9 otwartych stanowiskBułgariaWielka BrytaniaNiemcy
Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 44% z 9 stanowisk
Produkt i design44%
Backend22%
Frontend22%
Finanse i prawo11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
59mediana wieku, dni
44%IT (4)
100%w Europie (9)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1213 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo7 · 78%
Stacjonarnie2 · 22%
Poziom doświadczenia
Junior3 · 33%
Senior2 · 22%
Obszar
Produkt i design4 · 44%
Frontend2 · 22%
Backend2 · 22%
Finanse i prawo1 · 11%
Kraje
Bułgaria7
Wielka Brytania5
Niemcy3
Hiszpania3
Polska3
Portugalia1
Miasta
London5
Berlin3
Oferty z ostatnich 30 dni
Absolwent/ka Product Manager
3 dni temuOryginał: Graduate Product Manager
StacjonarnieJuniorProdukt i design
Mid Frontend Engineer
24 dni temuOryginał: Mid Frontend Engineer
HybrydowoFrontendJavaScriptTypeScript
Junior Frontend Engineer
24 dni temuOryginał: Junior Frontend Engineer
HybrydowoJuniorFrontendJavaScriptTypeScript
Junior Backend Engineer
24 dni temuOryginał: Junior Backend Engineer
HybrydowoJuniorBackendGolangJavaJavaScript
Kierownik/czka ds. Skarbu (Płynność)
25 dni temuOryginał: Treasury Manager (Liquidity)
StacjonarnieFinanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:08 UTC, treść: 481443 bajtów.