UpGuard Inc.
6 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneRepublika Południowej AfrykiAustralia
CyberbezpieczeństwoFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk
Sprzedaż33%
Customer Success i obsługa klienta33%
Marketing i komunikacja17%
Zarząd i kadra kierownicza17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
36mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 113 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid2 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 17%
Staff1 · 17%
Obszar
Customer Success i obsługa klienta2 · 33%
Sprzedaż2 · 33%
Marketing i komunikacja1 · 17%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 17%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Republika Południowej Afryki1
Australia1
Miasta
Seattle4
Austin3
Boston3
Denver3
Los Angeles3
Philadelphia3
San Diego3
San Francisco3
Oferty z ostatnich 30 dni
VP ds. Customer Success, AMER
4 dni temuOryginał: VP of Customer Success, AMER
USD 220K–240K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Customer Success i obsługa klienta
Regionalny/a Kierownik/czka Sprzedaży
11 dni temuOryginał: Regional Sales Manager
USD 135K–168K / rokZdalnieSprzedaż
Sales Development Representative (SDR)
11 dni temuOryginał: Sales Development Representative (SDR)
USD 60K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka, Account Management
15 dni temuOryginał: Manager, Account Management
USD 150K–170K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Customer Success Manager
29 dni temuOryginał: Customer Success Manager
ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 71, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:08 UTC, treść: 271256 bajtów.