RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 6 min temu
Polski

← wstecz

UpGuard Inc.

6 otwartych stanowisk100% zdalnieStany ZjednoczoneRepublika Południowej AfrykiAustralia

CyberbezpieczeństwoFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk

Sprzedaż33%
Customer Success i obsługa klienta33%
Marketing i komunikacja17%
Zarząd i kadra kierownicza17%
6oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
16otwarte na stronie, w dowolnym wieku
36mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
67%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 16 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 113 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
098
105

Tryb pracy

Zdalnie6 · 100%

Poziom doświadczenia

Mid2 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 17%
Staff1 · 17%

Obszar

Customer Success i obsługa klienta2 · 33%
Sprzedaż2 · 33%
Marketing i komunikacja1 · 17%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 17%

Kraje

Stany Zjednoczone4
Republika Południowej Afryki1
Australia1

Miasta

Seattle4
Austin3
Boston3
Denver3
Los Angeles3
Philadelphia3
San Diego3
San Francisco3

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: VP of Customer Success, AMER
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Los Angeles | Austin | Portland | San Diego | Seattle | Denver | Chicago | Philadelphia | Dallas | Boston | San Franciscooryginał ↗
USD 220K–240K / rokZdalnieKadra zarządzająca (C-level)Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: Regional Sales Manager
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Austin | Houston | Washington D.C. | San Diego | Seattle | Los Angeles | Denver | Chicago | Philadelphia | Bostonoryginał ↗
USD 135K–168K / rokZdalnieSprzedaż
Oryginał: Sales Development Representative (SDR)
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Los Angeles | San Diego | Seattle | Denver | San Franciscooryginał ↗
USD 60K / rokZdalnieSprzedaż

Autor/ka Treści

14 dni temu
Oryginał: Content Writer
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Johannesburg | Cape Townoryginał ↗
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Manager, Account Management
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Austin | Miami | Washington D.C. | Seattle | Philadelphia | New Orleans | Pittsburgh | Dallas | Baltimore | Boston | San Franciscooryginał ↗
USD 150K–170K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Customer Success Manager
UpGuard Inc.·Cyberbezpieczeństwo·Sydney | Brisbane | Hobart | Melbourneoryginał ↗
ZdalnieMidCustomer Success i obsługa klienta

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 71, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:08 UTC, treść: 271256 bajtów.