RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski

← wstecz

Vantage

6 otwartych stanowisk100% zdalnieKanada

E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk

Zarząd i kadra kierownicza29%
Sprzedaż14%
HR / kadry / rekrutacja14%
Produkt i design14%
Customer Success i obsługa klienta14%
Zarządzanie projektami i programami14%
7oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
4mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
71%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 122 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
081
092
107

Tryb pracy

Zdalnie7 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 29%
Staff2 · 29%

Obszar

Zarząd i kadra kierownicza2 · 29%
Sprzedaż1 · 14%
Customer Success i obsługa klienta1 · 14%
Zarządzanie projektami i programami1 · 14%
HR / kadry / rekrutacja1 · 14%
Produkt i design1 · 14%

Kraje

Kanada6

Miasta

Toronto6

Oferty z ostatnich 30 dni

Account Manager

2 dni temu
Oryginał: Account Manager
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
CAD 120K–160K / rokZdalnieSeniorSprzedaż
Oryginał: Customer Success Manager
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
ZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Technical Project Manager
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
CAD 120K–155K / rokZdalnieZarządzanie projektami i programami
Oryginał: Sr People Partner
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
CAD 120K–145K / rokZdalnieSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Director, Global Accounts
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
CAD 200K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Director, Global Accounts
Vantage·E-commerce i handel·Remoteoryginał ↗
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Product Manager, Measurement Experience
Vantage·E-commerce i handel·Toronto - Remoteoryginał ↗
CAD 140K–170K / rokZdalnieProdukt i design

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 69, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:08 UTC, treść: 167528 bajtów.