Vantage
6 otwartych stanowisk100% zdalnieKanada
E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza29%
Sprzedaż14%
HR / kadry / rekrutacja14%
Produkt i design14%
Customer Success i obsługa klienta14%
Zarządzanie projektami i programami14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
7oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
4mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
71%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 122 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie7 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza2 · 29%
Sprzedaż1 · 14%
Customer Success i obsługa klienta1 · 14%
Zarządzanie projektami i programami1 · 14%
HR / kadry / rekrutacja1 · 14%
Produkt i design1 · 14%
Kraje
Kanada6
Miasta
Toronto6
Oferty z ostatnich 30 dni
Customer Success Manager
2 dni temuOryginał: Customer Success Manager
ZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Techniczny Project Manager
2 dni temuOryginał: Technical Project Manager
CAD 120K–155K / rokZdalnieZarządzanie projektami i programami
Sr Partner/ka ds. Personalnych
4 dni temuOryginał: Sr People Partner
CAD 120K–145K / rokZdalnieSeniorHR / kadry / rekrutacja
Dyrektor/ka, Klienci Globalni
5 dni temuOryginał: Director, Global Accounts
CAD 200K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Dyrektor/ka, Klienci Globalni
5 dni temuOryginał: Director, Global Accounts
ZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
Product Manager, Doświadczenie Pomiarowe
7 dni temuOryginał: Product Manager, Measurement Experience
CAD 140K–170K / rokZdalnieProdukt i design
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 69, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 16:08 UTC, treść: 167528 bajtów.