Verse Medical
9 otwartych stanowisk56% zdalnieStany ZjednoczoneFilipinyIndie
Health techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 11% z 9 stanowisk
Ochrona zdrowia33%
Sprzedaż11%
Data i Machine Learning11%
Marketing i komunikacja11%
Finanse i prawo11%
Inne22%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-05)
36otwarte na stronie, w dowolnym wieku
43mediana wieku, dni
11%IT (1)
0%w Europie (0)
56%zdalnie
67%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 36 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 528 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 56%
Hybrydowo4 · 44%
Poziom doświadczenia
Staff3 · 33%
Senior1 · 11%
Mid1 · 11%
Obszar
Ochrona zdrowia3 · 33%
Finanse i prawo1 · 11%
Marketing i komunikacja1 · 11%
Data i Machine Learning1 · 11%
Sprzedaż1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone4
Filipiny2
Indie1
Pakistan1
Argentyna1
Kolumbia1
Miasta
New York City4
Manila2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior DME Compliance & Accreditation SpecialistUSD 95K–110K / rokHybrydowoSeniorFinanse i prawo Oryginał: Director of Enterprise Payor GrowthUSD 300K–400K / rokZdalnieStaffMarketing i komunikacja Oryginał: Certified Professional Coder (CPC), DME Oryginał: Data AnalystUSD 85K–130K / rokHybrydowoMidData i Machine LearningPythonSQL Oryginał: Credentialing Specialist Oryginał: Director of Patient ExperienceHybrydowoStaffOchrona zdrowia Oryginał: Director of Enterprise SalesUSD 350K–400K / rokHybrydowoStaffSprzedaż Oryginał: Medical Biller, Specialty DMEZdalnieOchrona zdrowia Oryginał: Patient Experience RepresentativeZdalnieOchrona zdrowia Aktualność danych
Zapisane zapytania: 116, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 07:07 UTC, treść: 603379 bajtów.