1 dzień temuoryginał ↗
WeTravel
6 otwartych stanowisk71% zdalnieStany ZjednoczoneHolandiaKanada
Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk
Finanse i prawo29%
Customer Success i obsługa klienta29%
Sprzedaż14%
Operacje i administracja14%
Programowanie (ogólne)14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
40mediana wieku, dni
14%IT (1)
29%w Europie (2)
71%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 152 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 71%
Hybrydowo1 · 14%
Stacjonarnie1 · 14%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 29%
Mid2 · 29%
Staff1 · 14%
Obszar
Finanse i prawo2 · 29%
Customer Success i obsługa klienta2 · 29%
Operacje i administracja1 · 14%
Programowanie (ogólne)1 · 14%
Sprzedaż1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone3
Holandia2
Kanada1
Meksyk1
Miasta
Amsterdam2
Austin1
Chicago1
Oferty z ostatnich 30 dni
Specjalista/ka ds. Operacji Eventowych - Canada
Oryginał: Events Operations Specialist - CanadaUSD 46K–51K / rokZdalnieOperacje i administracja
3 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka Księgowości
Oryginał: Accounting ManagerUSD 115K–127K / rokZdalnieSeniorFinanse i prawo
4 dni temuoryginał ↗
Solutions Engineering Manager
Oryginał: Solutions Engineering ManagerEUR 120K–137K / rokHybrydowoStaffProgramowanie (ogólne)
18 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka Obsługi Klienta Americas - US Remote
Oryginał: Customer Support Manager Americas - US RemoteUSD 76K–84,5K / rokZdalnietylko USAMidCustomer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
23 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka Obsługi Klienta Americas - Mexico Remote
Oryginał: Customer Support Manager Americas - Mexico RemoteUSD 45K–50K / rokZdalnieMidCustomer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
23 dni temuoryginał ↗
Account Executive - Chicago Office
Oryginał: Account Executive - Chicago OfficeUSD 65K / rokStacjonarnieSprzedaż
25 dni temuoryginał ↗
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 120, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 11:09 UTC, treść: 379447 bajtów.