Beam
17 otwartych stanowisk35% zdalnieWielka BrytaniaStany ZjednoczoneAustralia
Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 17 stanowisk
Sprzedaż35%
Marketing i komunikacja24%
Full-stack12%
Customer Success i obsługa klienta12%
HR / kadry / rekrutacja6%
Zarząd i kadra kierownicza6%
Inne6%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (17)
17oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
12%IT (2)
65%w Europie (11)
35%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 470 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo11 · 65%
Zdalnie6 · 35%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 6%
Obszar
Sprzedaż6 · 35%
Marketing i komunikacja4 · 24%
Customer Success i obsługa klienta2 · 12%
Full-stack2 · 12%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 6%
HR / kadry / rekrutacja1 · 6%
Kraje
Wielka Brytania11
Stany Zjednoczone3
Australia1
Miasta
London9
Melbourne1
Oferty z ostatnich 30 dni
Founding Senior Account Executive
9 godz. temuOryginał: Founding Senior Account Executive
USD 150K–170K / rokZdalnieSeniorSprzedaż
Pierwszy/a Customer Success Manager
18 godz. temuOryginał: Founding Customer Success Manager
USD 80K–130K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Customer Success Manager
18 godz. temuOryginał: Customer Success Manager
USD 90K–120K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Lider/ka ds. Storytellingu i Marketingu
1 dzień temuOryginał: Storytelling and Marketing Lead
USD 110K–140K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Account Executive – UK based (US Market)
1 dzień temuOryginał: Account Executive – UK based (US Market)
GBP 66K–90,8K / rokHybrydowoSprzedaż
Founding Account Executive (West Coast)
3 dni temuOryginał: Founding Account Executive (West Coast)
USD 220K–280K / rokZdalnieSprzedaż
Kierownik/czka ds. Product Marketingu
7 dni temuOryginał: Product Marketing Manager
GBP 50K–60K / rokHybrydowoMarketing i komunikacja
VP ds. Produktu
8 dni temuOryginał: VP of Product
GBP 165K–200K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Principal Product Engineer
8 dni temuOryginał: Principal Product Engineer
GBP 180K–250K / rokHybrydowoStaffFull-stack
Staff Product Engineer (remote)
8 dni temuOryginał: Staff Product Engineer (remote)
GBP 130K–160K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffFull-stackRubyTypeScript
Twórca/czyni Treści
10 dni temuOryginał: Content Creator
GBP 40K–50K / rokHybrydowoMarketing i komunikacja
Oryginał: Enterprise Account Executive - French Speaking
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: francuski
Oryginał: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: włoski
Oryginał: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: hiszpański
Lider/ka ds. Komunikacji i Marketingu
21 dni temuOryginał: Communications and Marketing Lead
AUD 110K–140K / rokHybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Lead People Partner
29 dni temuOryginał: Lead People Partner
GBP 75K–90K / rokHybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Caseworker - Employment Specialist - Southwark
GBP 28K–36K / rokHybrydowo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:09 UTC, treść: 610744 bajtów.