RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← wstecz

Beam

17 otwartych stanowisk35% zdalnieWielka BrytaniaStany ZjednoczoneAustralia

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 12% z 17 stanowisk

Sprzedaż35%
Marketing i komunikacja24%
Full-stack12%
Customer Success i obsługa klienta12%
HR / kadry / rekrutacja6%
Zarząd i kadra kierownicza6%
Inne6%
17oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
17odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
12%IT (2)
65%w Europie (11)
35%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 470 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
011
021
030
040
050
060
074
084
098
1015

Tryb pracy

Hybrydowo11 · 65%
Zdalnie6 · 35%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 6%

Obszar

Sprzedaż6 · 35%
Marketing i komunikacja4 · 24%
Customer Success i obsługa klienta2 · 12%
Full-stack2 · 12%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 6%
HR / kadry / rekrutacja1 · 6%

Kraje

Wielka Brytania11
Stany Zjednoczone3
Australia1

Miasta

London9
Melbourne1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Founding Senior Account Executive
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote USA West Coastoryginał ↗
USD 150K–170K / rokZdalnieSeniorSprzedaż
Oryginał: Founding Customer Success Manager
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·USAoryginał ↗
USD 80K–130K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Customer Success Manager
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·USAoryginał ↗
USD 90K–120K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Storytelling and Marketing Lead
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·USAoryginał ↗
USD 110K–140K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Account Executive – UK based (US Market)
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Hybrid UKoryginał ↗
GBP 66K–90,8K / rokHybrydowoSprzedaż
Oryginał: Founding Account Executive (West Coast)
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote USA West Coastoryginał ↗
USD 220K–280K / rokZdalnieSprzedaż
Oryginał: Product Marketing Manager
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 50K–60K / rokHybrydowoMarketing i komunikacja

VP ds. Produktu

8 dni temu
Oryginał: VP of Product
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 165K–200K / rokHybrydowoKadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Principal Product Engineer
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 180K–250K / rokHybrydowoStaffFull-stack
Oryginał: Staff Product Engineer (remote)
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote UKoryginał ↗
GBP 130K–160K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaStaffFull-stackRubyTypeScript
Oryginał: Content Creator
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 40K–50K / rokHybrydowoMarketing i komunikacja
Oryginał: Enterprise Account Executive - French Speaking
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: francuski
Oryginał: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: włoski
Oryginał: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 131,2K–175K / rokHybrydowoSprzedażwymagany: hiszpański
Oryginał: Communications and Marketing Lead
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Hybrid - Melbourneoryginał ↗
AUD 110K–140K / rokHybrydowoSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Lead People Partner
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 75K–90K / rokHybrydowoSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Caseworker - Employment Specialist - Southwark
Beam·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Londonoryginał ↗
GBP 28K–36K / rokHybrydowo

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 93, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:09 UTC, treść: 610744 bajtów.