Compass Surgical Partners
9 otwartych stanowisk
Placówki ochrony zdrowiaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk
Ochrona zdrowia70%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika20%
Operacje i administracja10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
10oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
31otwarte na stronie, w dowolnym wieku
34mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
30%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 31 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 320 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie9 · 90%
Nie podano trybu pracy1 · 10%
Poziom doświadczenia
Junior5 · 50%
Mid1 · 10%
Obszar
Ochrona zdrowia7 · 70%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 20%
Operacje i administracja1 · 10%
Kraje
brak danych
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Surgical Scheduler- Part-time- Stacjonarnie
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Registered Nurse Preop/PACU/Periop- USD 38–44 / godz.
- Stacjonarnie
- Junior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Endoscopy/Surgical Technician- USD 25–30 / godz.
- Stacjonarnie
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Business Office Manager- Stacjonarnie
- Junior
- Operacje i administracja
Oryginał: Sterile Processing Technician- USD 22–26 / godz.
- Stacjonarnie
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Radiology Technician- Stacjonarnie
- Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Surgical Tech- Stacjonarnie
- Junior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Registered Nurse Preop/PACU/OR- Stacjonarnie
- Junior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Registered Nurse Preop/PACU/Periop- Stacjonarnie
- Junior
- Ochrona zdrowia
Oryginał: Medical Assistant - Mid
- Ochrona zdrowia
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 28, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-27 05:09 UTC, treść: 331987 bajtów.