RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Compass Surgical Partners

9 otwartych stanowisk

Placówki ochrony zdrowiaFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk

Ochrona zdrowia70%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika20%
Operacje i administracja10%
10oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
31otwarte na stronie, w dowolnym wieku
34mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
30%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 31 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 320 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
121
010
020
030
040
050
061
071
084
0914
1010

Tryb pracy

Stacjonarnie9 · 90%
Nie podano trybu pracy1 · 10%

Poziom doświadczenia

Junior5 · 50%
Mid1 · 10%

Obszar

Ochrona zdrowia7 · 70%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 20%
Operacje i administracja1 · 10%

Kraje

brak danych

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Kierownik/czka Biura Biznesowego

Oryginał: Business Office Manager
Placówki ochrony zdrowiaSt. Francis Ambulatory Surgery Center
  • Stacjonarnie
  • Junior
  • Operacje i administracja
6 dni temuoryginał ↗

Technik Sterylizacji

Oryginał: Sterile Processing Technician
Placówki ochrony zdrowiaBaystate New England Orthopedic Surgery Center
  • USD 22–26 / godz.
  • Stacjonarnie
  • Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
6 dni temuoryginał ↗

Technik/czka Radiologii

Oryginał: Radiology Technician
Placówki ochrony zdrowiaMillenium Ambulatory Surgery Center, LLC
  • Stacjonarnie
  • Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
12 dni temuoryginał ↗

Asystent/ka Medyczny/a

Oryginał: Medical Assistant
Placówki ochrony zdrowiaPoint Meadows Surgery Center, LLC
  • Mid
  • Ochrona zdrowia
25 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 28, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-27 05:09 UTC, treść: 331987 bajtów.