Binance
226 otwartych stanowisk8% zdalnieSRA Hongkong (Chiny)SingapurTajwan
Fintech i płatnościFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 31% z 226 stanowisk
Marketing i komunikacja17%
Finanse i prawo14%
Data i Machine Learning11%
Produkt i design9%
Sprzedaż6%
Programowanie (ogólne)5%
Operacje i administracja4%
Inne9%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (226)
236oferty, ostatnie 30 dni
42nowe, ostatnie 7 dni
226odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
144opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
236otwarte na stronie, w dowolnym wieku
9mediana wieku, dni
30%IT (71)
5%w Europie (11)
8%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 236 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 11 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy217 · 92%
Zdalnie18 · 8%
Hybrydowo1 · 0%
Poziom doświadczenia
Senior88 · 37%
Mid36 · 15%
Junior15 · 6%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 1%
Staff2 · 1%
Obszar
Marketing i komunikacja41 · 17%
Finanse i prawo32 · 14%
Data i Machine Learning27 · 11%
Produkt i design21 · 9%
Sprzedaż13 · 6%
Programowanie (ogólne)12 · 5%
Operacje i administracja10 · 4%
Backend9 · 4%
Kraje
SRA Hongkong (Chiny)148
Singapur131
Tajwan109
Zjednoczone Emiraty Arabskie44
Malezja42
Australia24
Wielka Brytania9
Nowa Zelandia8
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Binance Accelerator Program - Marketing (South East Asia)
Marketing i komunikacja
Oryginał: Senior Risk Strategist, Market Manipulation (Trading Risk)
SeniorFinanse i prawo
Financial Data Engineer, Stock & AI Data
20 godz. temuOryginał: Financial Data Engineer, Stock & AI Data
SeniorData i Machine LearningJavaPythonSQL
Prawnik/czka ds. Dochodzeń (umowa na 1 rok)
1 dzień temuOryginał: Investigative Attorney (1 year contract)
SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Sanctions Investigator (1 year contractor) - LATAM
Senior
Oryginał: Sanctions Investigator (1 year contractor) - MENA
Senior
Stażysta/ka ds. Operacji Earn
2 dni temuOryginał: Earn Operations Intern
JuniorOperacje i administracja
Oryginał: Finance System Admin- Senior Analyst
SeniorWsparcie IT i administracjaPythonSQL
Analityk/czka Spraw (Arabskojęzyczny/a)
2 dni temuOryginał: Case Analyst (Arabic speaker)
JuniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Product Communications Specialist
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Team Lead — Compliance Monitoring, Assurance & Testing (CMAT)
SeniorFinanse i prawo
Rozwój Biznesu Afiliacyjnego - MENA
2 dni temuOryginał: Affiliate Business Development - MENA
Sprzedaż
Oryginał: Sanctions Investigator (1 year contractor)-APAC
Senior
Kierownik/czka ds. Operacji, Brazylia
2 dni temuOryginał: Operations Manager, Brazil
Operacje i administracja
Binance Accelerator Program (Top Talent Program) – Data Scientist (AI Risk & Fraud Detection)
2 dni temuOryginał: Binance Accelerator Program (Top Talent Program) – Data Scientist (AI Risk & Fraud Detection)
Data i Machine Learning
Oryginał: Binance Accelerator Program - QA Engineer, Risk
QA i testowanieJavaJavaScriptPython
Oryginał: Binance Accelerator Program - Affiliate Operations
JuniorMarketing i komunikacja
Techical Support Engineer
3 dni temuOryginał: Techical Support Engineer
SeniorProgramowanie (ogólne)DartGolangJava
Analityk/czka ds. Zapobiegania Oszustwom
3 dni temuOryginał: Fraud Prevention Analyst
MidStrategia, doradztwo i analizawymagany: portugalski
Oryginał: Earn Product Operation Manager (Tradfi)
SeniorZarząd i kadra kierownicza
Earn Instytucjonalne BD i Growth
3 dni temuOryginał: Earn Institutional BD & Growth
MidMarketing i komunikacja
Oryginał: Growth & Partnerships Manager - Staking Products
MidMarketing i komunikacja
Oryginał: Earn Product Operations & User Growth
Marketing i komunikacja
Oryginał: Senior Product Manager - Web3 (User Journey)
SeniorProdukt i design
Oryginał: Risk Analyst (SQL), Fraud Prevention
SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Data Scientist (Search & Recommendation)
SeniorData i Machine Learning
Specjalista/ka ds. Uzgodnień i Rozliczeń
4 dni temuOryginał: Reconciliation and Billing Specialist
Finanse i prawo
Oryginał: VIP & Institutional Sales (Mandarin Speaker)
MidSprzedaż
Oryginał: LLM Data Scientist/Algorithm Engineer (Top Talent Program)
ZdalnieData i Machine Learning
Oryginał: Full Stack Engineer (Frontend Oriented) — Identity & Security
MidFrontendJavaScriptTypeScript
Oryginał: Customer Service Representative (Portuguese/English)
Customer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
Oryginał: Customer Service Representative ( Spanish / English)
Customer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
Oryginał: Customer Service Representative ( Spanish / English)
Customer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
Oryginał: VIP User Operation Senior Specialist
Senior
Oryginał: Social & Content Manager- APAC
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Growth & Campaign Manager- APAC
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Community & Events Manager- APAC
SeniorMarketing i komunikacja
Lider/ka Growth Marketing-ANZ
7 dni temuOryginał: Growth Marketing Lead-ANZ
SeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Global Product Marketing Lead
ZdalnieSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Global Crypto-as-a-Service Partnership- Senior Specialist
SeniorSprzedaż
zobacz wszystkie oferty (236) →
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 551, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 03:40 UTC, treść: 1925077 bajtów.