Flai
9 otwartych stanowisk73% zdalnieStany Zjednoczone
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Firma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 9 stanowisk
Sprzedaż36%
Customer Success i obsługa klienta27%
Operacje i administracja18%
HR / kadry / rekrutacja9%
Zarządzanie projektami i programami9%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
11oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-06)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
19mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
73%zdalnie
55%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 150 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie8 · 73%
Stacjonarnie3 · 27%
Poziom doświadczenia
Mid1 · 9%
Obszar
Sprzedaż4 · 36%
Customer Success i obsługa klienta3 · 27%
Operacje i administracja2 · 18%
Zarządzanie projektami i programami1 · 9%
HR / kadry / rekrutacja1 · 9%
Kraje
Stany Zjednoczone8
Miasta
San Francisco3
Chicago1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Implementation ManagerUSD 80K–130K / rokZdalnietylko USAZarządzanie projektami i programami Oryginał: Business OperationsStacjonarnieMidOperacje i administracja Oryginał: Revenue OperationsStacjonarnieOperacje i administracja Oryginał: Account Manager Oryginał: GTM RecruiterStacjonarnieHR / kadry / rekrutacja Oryginał: Account Executive, Inside Sales Oryginał: Customer Success Manager - FloridaUSD 85K–135K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Customer Success Manager - TexasUSD 85K–135K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Customer Success Manager - ChicagoUSD 85K–135K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Regional Account Executive, Washington & OregonUSD 150K–250K / rokZdalnieSprzedaż Oryginał: Regional Account Executive, Indiana & OhioUSD 150K–250K / rokZdalnieSprzedaż Aktualność danych
Zapisane zapytania: 19, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:09 UTC, treść: 164497 bajtów.