RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

GC AI

9 otwartych stanowisk33% zdalnieStany Zjednoczone

Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk

Marketing i komunikacja33%
HR / kadry / rekrutacja22%
Finanse i prawo22%
Sprzedaż11%
Customer Success i obsługa klienta11%
9oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
28otwarte na stronie, w dowolnym wieku
62mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
33%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 28 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 156 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
057
063
072
082
096
108

Tryb pracy

Hybrydowo5 · 56%
Zdalnie3 · 33%
Stacjonarnie1 · 11%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 22%
Junior1 · 11%
Staff1 · 11%

Obszar

Marketing i komunikacja3 · 33%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Finanse i prawo2 · 22%
Sprzedaż1 · 11%
Customer Success i obsługa klienta1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone9

Miasta

San Mateo4
Chicago2
New York City2

Oferty z ostatnich 30 dni

VP ds. Customer Success

Oryginał: VP of Customer Success
Turystyka i hotelarstwoRemote - United States
  • USD 245K–345K / rok
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Kadra zarządzająca (C-level)
  • Customer Success i obsługa klienta
20 dni temuoryginał ↗

Prawnik/czka R&D

Oryginał: R&D Attorney
Turystyka i hotelarstwoNorth America | Texas
  • USD 150K–240K / rok
  • Zdalnie
  • Senior
  • Finanse i prawo
20 dni temuoryginał ↗

VP of People

Oryginał: VP of People
Turystyka i hotelarstwoRemote - United States
  • USD 265K–365K / rok
  • Hybrydowo
  • Kadra zarządzająca (C-level)
  • HR / kadry / rekrutacja
26 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 25, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 11:10 UTC, treść: 677753 bajtów.