GC AI
9 otwartych stanowisk33% zdalnieStany Zjednoczone
Turystyka i hotelarstwoFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk
Marketing i komunikacja33%
HR / kadry / rekrutacja22%
Finanse i prawo22%
Sprzedaż11%
Customer Success i obsługa klienta11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-20)
28otwarte na stronie, w dowolnym wieku
62mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
33%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 28 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 156 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo5 · 56%
Zdalnie3 · 33%
Stacjonarnie1 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 33%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 22%
Junior1 · 11%
Staff1 · 11%
Obszar
Marketing i komunikacja3 · 33%
HR / kadry / rekrutacja2 · 22%
Finanse i prawo2 · 22%
Sprzedaż1 · 11%
Customer Success i obsługa klienta1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
San Mateo4
Chicago2
New York City2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Recruiting Coordinator - USD 80K–110K / rok
- Hybrydowo
- HR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Accounting Manager- USD 145K–190K / rok
- Hybrydowo
- Finanse i prawo
Oryginał: Commercial Account Executive - USD 130K–170K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Junior
- Sprzedaż
Oryginał: Director of Demand Generation- USD 197K–250K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Senior Content Marketing Manager- USD 165K–185K / rok
- Hybrydowo
- Senior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: VP of Customer Success- USD 245K–345K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Customer Success i obsługa klienta
Oryginał: R&D Attorney- USD 150K–240K / rok
- Zdalnie
- Senior
- Finanse i prawo
Oryginał: Marketing Operations Lead- USD 150K–200K / rok
- Hybrydowo
- Senior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: VP of People- USD 265K–365K / rok
- Hybrydowo
- Kadra zarządzająca (C-level)
- HR / kadry / rekrutacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 25, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 11:10 UTC, treść: 677753 bajtów.