1 dzień temuoryginał ↗
Blink Health
32 otwarte stanowiska6% zdalnieStany ZjednoczoneIndie
Health techFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 12% z 32 stanowisk
Ochrona zdrowia37%
Customer Success i obsługa klienta17%
Operacje i administracja14%
HR / kadry / rekrutacja11%
Programowanie (ogólne)9%
Zarząd i kadra kierownicza6%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura3%
Strategia, doradztwo i analiza3%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (32)
35oferty, ostatnie 30 dni
15nowe, ostatnie 7 dni
32odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
81otwarte na stronie, w dowolnym wieku
32mediana wieku, dni
11%IT (4)
0%w Europie (0)
6%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 81 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 369 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie19 · 54%
Nie podano trybu pracy13 · 37%
Zdalnie2 · 6%
Hybrydowo1 · 3%
Poziom doświadczenia
Senior9 · 26%
Staff4 · 11%
Junior4 · 11%
Mid3 · 9%
Obszar
Ochrona zdrowia13 · 37%
Customer Success i obsługa klienta6 · 17%
Operacje i administracja5 · 14%
HR / kadry / rekrutacja4 · 11%
Programowanie (ogólne)3 · 9%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 6%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 3%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 3%
Kraje
Stany Zjednoczone32
Indie1
Miasta
Pittsburgh14
New York City9
Seattle4
St. Louis2
Oferty z ostatnich 30 dni
Kierownik/czka, Zarządzanie Zasobami Pracowniczymi | Onsite - Pittsburgh
Oryginał: Manager, Workforce Management | Onsite - PittsburghStacjonarnieStaffZarząd i kadra kierownicza
1 dzień temuoryginał ↗
1 dzień temuoryginał ↗
Technik/czka Data Entry - Pharmacy | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring now
Oryginał: Data Entry Technician - Pharmacy | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring nowStacjonarnieOchrona zdrowia
2 dni temuoryginał ↗
Technik/czka Farmaceutyczny/a — Rx Processing | Uprawniony/a do świadczeń/premii na start - rekrutujemy teraz
Oryginał: Pharmacy Technician — Rx Processing | Eligible for benefits/sign on - hiring nowOchrona zdrowia
2 dni temuoryginał ↗
Staff Farmaceuta/ka, Entry Level Closed-Door | Onsite, Chesterfield
Oryginał: Staff Pharmacist, Entry Level Closed-Door | Onsite, ChesterfieldStacjonarnieJuniorOchrona zdrowia
2 dni temuoryginał ↗
Dyrektor/ka, Analityka Operacyjna i Strategia Kadrowa
Oryginał: Director, Operations Analytics & Workforce StrategyStaffOperacje i administracja
2 dni temuoryginał ↗
2 dni temuoryginał ↗
3 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Procesów Realizacji Zamówień (Apteka)
Oryginał: Fulfillment Process Specialist (Pharmacy)JuniorOchrona zdrowia
4 dni temuoryginał ↗
Technik/czka Farmaceutyczny/a | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring now
Oryginał: Pharmacy Technician | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring nowStacjonarnieOchrona zdrowia
5 dni temuoryginał ↗
Certyfikowany/a Technik/czka Farmacji | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring now
Oryginał: Certified Pharmacy Technician | Onsite - Chesterfield | Eligible for benefits/sign on - hiring nowStacjonarnieOchrona zdrowia
5 dni temuoryginał ↗
Technik/czka Realizacji Zamówień, Apteka | Onsite- Chesterfield
Oryginał: Fulfillment Technician, Pharmacy | Onsite- ChesterfieldStacjonarnieOchrona zdrowia
5 dni temuoryginał ↗
Pracownik/ca magazynu | Onsite- Chesterfield, MO
Oryginał: Warehouse Associate | Onsite- Chesterfield, MOStacjonarnieJuniorOperacje i administracja
5 dni temuoryginał ↗
Certyfikowany/a Technik/czka Farmaceutyczny/a | Onsite- Pittsburgh | Możliwość benefitów/bonus na start - zatrudniamy teraz
Oryginał: Certified Pharmacy Technician | Onsite- Pittsburgh | Eligible for benefits/sign on - hiring nowStacjonarnieOchrona zdrowia
5 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Wdrożeń, People Operations (Umowa) - Chesterfield, MO
Oryginał: Onboarding Specialist, People Operations (Contract) - Chesterfield, MOStacjonarnieMidHR / kadry / rekrutacja
9 dni temuoryginał ↗
Senior Kierownik/czka, Operacje Apteczne (Wstępna Autoryzacja)
Oryginał: Senior Manager, Pharmacy Operations (Prior Authorization)StaffOchrona zdrowia
12 dni temuoryginał ↗
Sr. Kierownik/czka, Operational Excellence (Patient Support)
Oryginał: Sr. Manager, Operational Excellence (Patient Support)SeniorOchrona zdrowia
12 dni temuoryginał ↗
15 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka, Technik/czka Farmacji (Nieklinicznie)
Oryginał: Supervisor, Pharmacy Technician (Non-Clinical)StacjonarnieSeniorOchrona zdrowia
15 dni temuoryginał ↗
Senior Software Engineer II
Oryginał: Senior Software Engineer IISeniorProgramowanie (ogólne)JavaScriptPython
16 dni temuoryginał ↗
Senior Site Reliability Engineer II
Oryginał: Senior Site Reliability Engineer IISeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashGolangPython
17 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka ds. Dostępu do Praktyki (Dwujęzyczny/a - Hiszpański)
Oryginał: Practice Access Manager (Bilingual - Spanish)ZdalnieZarząd i kadra kierowniczawymagany: hiszpański
17 dni temuoryginał ↗
Senior Software Engineer
Oryginał: Senior Software EngineerSeniorProgramowanie (ogólne)GolangJavaScriptPython
17 dni temuoryginał ↗
Entry-Level Pracownik/ca ds. Operacji Aptecznych (Płatne Szkolenie)
Oryginał: Entry-Level Pharmacy Operations Associate (Paid Training)StacjonarnieJuniorOchrona zdrowia
18 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka ds. Relacji z Partnerami, Strategia i Operacje Sieci
Oryginał: Partner Relationship Manager, Network Strategy & OperationsHybrydowoOperacje i administracja
19 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka Call Center | Onsite- Pittsburgh
Oryginał: Call Center Specialist | Onsite- PittsburghStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta
19 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta | Onsite- Pittsburgh
Oryginał: Customer Support Specialist | Onsite- PittsburghStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta
19 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta| Onsite-Chesterfield
Oryginał: Customer Support Specialist| Onsite-ChesterfieldStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta
19 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka Call Center, Obsługa Pacjentów| Onsite-Chesterfield
Oryginał: Call Center Specialist, Patient Services| Onsite-ChesterfieldStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta
23 dni temuoryginał ↗
Sr. Lider/ka, Operacje Kadrowe i Automatyzacja
Oryginał: Sr. Lead, People Operations & AutomationSeniorHR / kadry / rekrutacja
24 dni temuoryginał ↗
Kierownik/czka Real Time Analyst (RTA) | Onsite - Pittsburgh
Oryginał: Real Time Analyst (RTA) Manager | Onsite - PittsburghStacjonarnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
25 dni temuoryginał ↗
Dwujęzyczny/a Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta | Onsite-Pittsburgh
Oryginał: Bilingual Customer Support Specialist | Onsite-PittsburghStacjonarnieCustomer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
26 dni temuoryginał ↗
Dwujęzyczny/a Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta (Onsite-Chesterfield)
Oryginał: Bilingual Customer Support Specialist (Onsite-Chesterfield)StacjonarnieCustomer Success i obsługa klientawymagany: hiszpański
26 dni temuoryginał ↗
Specjalista/ka ds. Onboardingu, People Operations (Kontrakt) - Robinson Twp.
Oryginał: Onboarding Specialist, People Operations (Contract) - Robinson Twp.StacjonarnieMidHR / kadry / rekrutacja
26 dni temuoryginał ↗
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 695, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 16:34 UTC, treść: 868241 bajtów.