Hauler Hero Inc.
6 otwartych stanowisk100% zdalnieArgentyna
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Firma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk
Marketing i komunikacja67%
Kreacja, media i copywriting17%
Strategia, doradztwo i analiza17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
15otwarte na stronie, w dowolnym wieku
51mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 15 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 275 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid5 · 83%
Obszar
Marketing i komunikacja4 · 67%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 17%
Kreacja, media i copywriting1 · 17%
Kraje
Argentyna6
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: RevOps & HubSpot Analyst — LATAM Contractor- Zdalnie
- Mid
- Strategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Marketing Project Manager — LATAM Contractor- Zdalnie
- Mid
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Paid Media Manager — LATAM Contractor (Part-Time)- Zdalnie
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Field & Events Manager — LATAM Contractor - Zdalnie
- Mid
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Community & Content Analyst — LATAM Contractor - Zdalnie
- Mid
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Multimedia Designer — LATAM Contractor - Zdalnie
- Mid
- Kreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 26, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 17:10 UTC, treść: 211878 bajtów.