Blue Water Thinking
7 otwartych stanowisk11% zdalnieStany Zjednoczone
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 7 stanowisk
Customer Success i obsługa klienta68%
Ochrona zdrowia21%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (7)
19oferty, ostatnie 30 dni
0nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 2.7 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
28otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
11%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 28 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 59 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie17 · 89%
Zdalnie2 · 11%
Poziom doświadczenia
Mid5 · 26%
Senior2 · 11%
Obszar
Customer Success i obsługa klienta13 · 68%
Ochrona zdrowia4 · 21%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika2 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone19
Miasta
Portland3
Seattle3
Oklahoma City2
Sacramento1
Fresno1
Iowa City1
Reno1
Grand Junction1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Technical Project Manager - Biomedical EngineeringUSD 105K–120K / rokStacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information Systems USD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Engineer / Clinical EngineerUSD 105K–120K / rokStacjonarnieOchrona zdrowia Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Level IIIUSD 65K–80K / rokStacjonarnieMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information Systems USD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - ImagingUSD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Project Manager, FEHRM Healthcare Technology Management - DeploymentUSD 95K–125K / rokZdalnietylko USASeniorOchrona zdrowia Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Level IIIUSD 65K–80K / rokStacjonarnieMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information SystemsUSD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Level IIIUSD 65K–80K / rokStacjonarnieMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Engineer / Clinical EngineerUSD 105K–120K / rokStacjonarnieOchrona zdrowia Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information SystemsUSD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Technical Project Manager - Biomedical EngineeringUSD 105K–120K / rokStacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information Systems USD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information Systems USD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Level IIIUSD 65K–80K / rokStacjonarnieMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Information Systems USD 75K–90K / rokStacjonarnieCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Biomedical Technician / Equipment Support Specialist - Level IIIUSD 65K–80K / rokStacjonarnieMidCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Project Manager, FEHRM Healthcare Technology Management - InteroperabilityUSD 95K–125K / rokZdalnietylko USASeniorOchrona zdrowia Aktualność danych
Zapisane zapytania: 74, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 11:17 UTC, treść: 325915 bajtów.