Pear VC
8 otwartych stanowisk25% zdalnieStany ZjednoczoneWielka Brytania
Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika50%
Operacje i administracja12%
Customer Success i obsługa klienta12%
Inne25%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (8)
8oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
107otwarte na stronie, w dowolnym wieku
276mediana wieku, dni
0%IT (0)
12%w Europie (1)
25%zdalnie
25%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 107 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 932 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy5 · 62%
Zdalnie2 · 25%
Hybrydowo1 · 12%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 25%
Obszar
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika4 · 50%
Operacje i administracja1 · 12%
Customer Success i obsługa klienta1 · 12%
Kraje
Stany Zjednoczone6
Wielka Brytania1
Miasta
San Francisco5
London1
New York City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Technik/czka Hardware w Infi Robotics
1 dzień temuOryginał: Hardware Technician at Infi Robotics
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Lider/ka Rozwoju Klientów w Infi Robotics
1 dzień temuOryginał: Customer Development Lead at Infi Robotics
Senior
Inżynier/ka Produkcji w Infi Robotics
1 dzień temuOryginał: Manufacturing Engineer at Infi Robotics
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
ML Software Engineer w Infi Robotics
1 dzień temuOryginał: ML Software Engineer at Infi Robotics
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Inżynier/ka Robotyki w Infi Robotics
1 dzień temuOryginał: Robotics Engineer at Infi Robotics
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Koordynator/ka Operacji Klienta - NeuroNav
1 dzień temuOryginał: Client Operations Coordinator - NeuroNav
ZdalnieOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Oryginał: Customer Support Engineer (UK) — Phaselaw
GBP 35K–45K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Founding Lider/ka Wdrożeń i Operacji
10 dni temuOryginał: Founding Implementation and Ops Lead
USD 120K–160K / rokHybrydowoSenior
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:10 UTC, treść: 1081342 bajtów.