RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← wstecz

Pear VC

8 otwartych stanowisk25% zdalnieStany ZjednoczoneWielka Brytania

Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika50%
Operacje i administracja12%
Customer Success i obsługa klienta12%
Inne25%
8oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
107otwarte na stronie, w dowolnym wieku
276mediana wieku, dni
0%IT (0)
12%w Europie (1)
25%zdalnie
25%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 107 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 932 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

116
123
018
022
034
044
056
064
072
0812
097
108

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy5 · 62%
Zdalnie2 · 25%
Hybrydowo1 · 12%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 25%

Obszar

Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika4 · 50%
Operacje i administracja1 · 12%
Customer Success i obsługa klienta1 · 12%

Kraje

Stany Zjednoczone6
Wielka Brytania1

Miasta

San Francisco5
London1
New York City1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Hardware Technician at Infi Robotics
Pear VC·Produkcja i sprzęt·San Francisco Bay Areaoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Customer Development Lead at Infi Robotics
Pear VC·Produkcja i sprzęt·San Francisco Bay Areaoryginał ↗
Senior
Oryginał: Manufacturing Engineer at Infi Robotics
Pear VC·Produkcja i sprzęt·San Francisco Bay Areaoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: ML Software Engineer at Infi Robotics
Pear VC·Produkcja i sprzęt·San Francisco Bay Areaoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Robotics Engineer at Infi Robotics
Pear VC·Produkcja i sprzęt·San Francisco Bay Areaoryginał ↗
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Client Operations Coordinator - NeuroNav
Pear VC·Produkcja i sprzęt·Remoteoryginał ↗
ZdalnieOperacje i administracjawymagany: hiszpański
Oryginał: Customer Support Engineer (UK) — Phaselaw
Pear VC·Produkcja i sprzęt·Londonoryginał ↗
GBP 35K–45K / rokZdalnieCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Founding Implementation and Ops Lead
Pear VC·Produkcja i sprzęt·New York Cityoryginał ↗
USD 120K–160K / rokHybrydowoSenior

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 04:10 UTC, treść: 1081342 bajtów.