Snyk
29 otwartych stanowisk33% zdalnieStany ZjednoczoneWielka BrytaniaRumunia
CyberbezpieczeństwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 21% z 29 stanowisk
Zarząd i kadra kierownicza21%
Sprzedaż18%
Zarządzanie projektami i programami12%
Finanse i prawo9%
HR / kadry / rekrutacja6%
Produkt i design6%
Programowanie (ogólne)6%
Bezpieczeństwo IT3%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (29)
33oferty, ostatnie 30 dni
6nowe, ostatnie 7 dni
29odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
6opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-30)
33otwarte na stronie, w dowolnym wieku
17mediana wieku, dni
18%IT (6)
27%w Europie (9)
33%zdalnie
85%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 33 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 23 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo14 · 42%
Zdalnie11 · 33%
Stacjonarnie8 · 24%
Poziom doświadczenia
Staff11 · 33%
Senior8 · 24%
Mid6 · 18%
Junior1 · 3%
Obszar
Zarząd i kadra kierownicza7 · 21%
Sprzedaż6 · 18%
Zarządzanie projektami i programami4 · 12%
Finanse i prawo3 · 9%
HR / kadry / rekrutacja2 · 6%
Programowanie (ogólne)2 · 6%
Produkt i design2 · 6%
Operacje i administracja1 · 3%
Kraje
Stany Zjednoczone22
Wielka Brytania4
Rumunia3
Niemcy1
Francja1
Szwajcaria1
Portugalia1
Kanada1
Miasta
Boston13
San Francisco4
London3
Bucharest2
Zürich1
Cluj-Napoca1
Ottawa1
Oferty z ostatnich 30 dni
Asystent/ka Zarządu
1 dzień temuOryginał: Executive Assistant
USD 98K–123K / rokHybrydowoMidOperacje i administracja
Kierownik/czka ds. Sukcesu Technicznego
1 dzień temuOryginał: Technical Success Manager
RON 230K–240K / rokStacjonarnieZarząd i kadra kierownicza
Młodszy/a Konsultant/ka ds. Wdrożeń
1 dzień temuOryginał: Associate Implementation Consultant
GBP 50K–62K / rokHybrydowoJuniorZarządzanie projektami i programami
Konsultant/ka ds. Wdrożeń
2 dni temuOryginał: Implementation Consultant
USD 103K–129K / rokStacjonarnieZarządzanie projektami i programami
Senior Konsultant/ka ds. Wdrożeń
2 dni temuOryginał: Senior Implementation Consultant
USD 134K–168K / rokHybrydowoSeniorZarządzanie projektami i programami
Radca Prawny/a Korporacyjny/a
3 dni temuOryginał: Corporate Counsel
USD 172K–215K / rokHybrydowoMidFinanse i prawo
Dyrektor/ka ds. Relacji z Analitykami
9 dni temuOryginał: Analyst Relations Director
USD 187K–233K / rokHybrydowoStaffStrategia, doradztwo i analiza
Dyrektor/ka ds. Klientów Central
9 dni temuOryginał: Account Director Central
USD 300K–340K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Senior Konsultant/ka ds. Wdrożeń
9 dni temuOryginał: Senior Implementation Consultant
RON 231K–289K / rokHybrydowoSeniorZarządzanie projektami i programami
Dyrektor/ka ds. Klientów (DACH)
10 dni temuOryginał: Account Director (DACH)
GBP 181K–226K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Talent Acquisition Partner, GTM
15 dni temuOryginał: Talent Acquisition Partner, GTM
USD 45–65 / godz.HybrydowoHR / kadry / rekrutacja
Account Director West
15 dni temuOryginał: Account Director West
USD 300K–340K / rokZdalnieStaffSprzedaż
Architekt/ka Rozwiązań
15 dni temuOryginał: Solutions Architect
USD 132K–165K / rokZdalnietylko USAMidDevOps / SRE / Platforma / ChmuraJavaScriptPython
Professional Services Engineer
15 dni temuOryginał: Professional Services Engineer
USD 132K–166K / rokZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)JavaScriptPython
Oryginał: Director Human Resources Business Partner, GTM
USD 190K–205K / rokHybrydowoStaffHR / kadry / rekrutacja
Kierownik/czka ds. Kanałów Sprzedaży
17 dni temuOryginał: Channel Manager
USD 248K–311K / rokStacjonarnieZarząd i kadra kierownicza
Kierownik/czka ds. Kanałów Sprzedaży (EMEA)
17 dni temuOryginał: Channel Manager (EMEA)
ZdalnieZarząd i kadra kierownicza
Mid Enterprise Account Executive
17 dni temuOryginał: Mid Enterprise Account Executive
USD 165K–200K / rokStacjonarnieMidSprzedaż
Oryginał: Senior Solutions Engineer (French Speaking)
EUR 120K–150K / rokHybrydowoSeniorProgramowanie (ogólne)wymagany: francuski
GTM Business Applications Director
18 dni temuOryginał: GTM Business Applications Director
USD 176K–220K / rokHybrydowoStaffWsparcie IT i administracja
Senior Kierownik/czka, Księgowość Przychodów
18 dni temuOryginał: Senior Manager, Revenue Accounting
USD 142K–178K / rokZdalnietylko USAStaffFinanse i prawo
Kierownik/czka ds. Kanałów Sprzedaży
18 dni temuOryginał: Channel Manager
GBP 172,8K–216K / rokStacjonarnieZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Field & Partner Marketing Manager
USD 128K–160K / rokHybrydowoSeniorMarketing i komunikacjawymagany: portugalskiwymagany: hiszpański
Dyrektor/ka GSI
22 dni temuOryginał: GSI Director
USD 261,1K–326,4K / rokZdalnieStaffZarząd i kadra kierownicza
GTM Automation Engineer
22 dni temuOryginał: GTM Automation Engineer
StacjonarnieMidGTM EngineeringJavaScriptPython
Senior Product Security Engineer
23 dni temuOryginał: Senior Product Security Engineer
USD 192K–240K / rokHybrydowoSeniorBezpieczeństwo IT
Senior Księgowy/a Przychodów
23 dni temuOryginał: Senior Revenue Accountant
USD 87K–109K / rokZdalnietylko USASeniorFinanse i prawo
Oryginał: Account Executive LATAM (Portuguese Speaking)
ZdalnieMidSprzedażwymagany: portugalski
Dyrektor/ka ds. Klientów Wschód
23 dni temuOryginał: Account Director East
USD 300K–340K / rokStacjonarnieStaffSprzedaż
Kierownik/czka ds. Sukcesu Technicznego
23 dni temuOryginał: Technical Success Manager
USD 88,1K–110,2K / rokHybrydowoZarząd i kadra kierownicza
Senior Manager Sukcesu Technicznego
23 dni temuOryginał: Senior Technical Success Manager
USD 114,2K–142,8K / rokHybrydowoSeniorZarząd i kadra kierownicza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 133, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 02:08 UTC, treść: 440143 bajtów.