Standard Bots
9 otwartych stanowisk56% zdalnieStany Zjednoczone
Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 9 stanowisk
Sprzedaż33%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika33%
Produkt i design11%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja11%
Zarządzanie projektami i programami11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
35otwarte na stronie, w dowolnym wieku
59mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
56%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 35 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 177 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 56%
Stacjonarnie3 · 33%
Hybrydowo1 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 44%
Mid1 · 11%
Obszar
Sprzedaż3 · 33%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika3 · 33%
Rzemiosło, budownictwo i produkcja1 · 11%
Produkt i design1 · 11%
Zarządzanie projektami i programami1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone9
Miasta
Glen Cove4
Boston1
Philadelphia1
New York City1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Welding Sales ManagerUSD 190K–225K / rokZdalnietylko USASprzedaż Oryginał: Senior Electrical Engineer (Hybrid)USD 120K–180K / rokHybrydowoSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Inside Sales EngineerUSD 100K–140K / rokZdalnietylko USASprzedaż Oryginał: Senior Quality Inspector (Mechanical)USD 34–40 / godz.StacjonarnieSeniorInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Senior Quality Inspector (Electronics)USD 34–40 / godz.StacjonarnieSeniorRzemiosło, budownictwo i produkcja Oryginał: Sales Engineer (Texas - Remote)USD 100K–110K / rokZdalnietylko USAMidSprzedaż Oryginał: Senior Product Manager, HardwareUSD 160K–225K / rokZdalnieSeniorProdukt i design Oryginał: Technician USD 60K–100K / rokStacjonarnieInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Program Manager, Product Development & Launch USD 180K–220K / rokZdalnieZarządzanie projektami i programami Aktualność danych
Zapisane zapytania: 92, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:11 UTC, treść: 446976 bajtów.