RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski

← wstecz

Toogeza

10 otwartych stanowisk10% zdalnieCyprStany Zjednoczone

Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 30% z 10 stanowisk

Marketing i komunikacja30%
Finanse i prawo20%
Zarząd i kadra kierownicza20%
Data i Machine Learning10%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura10%
Wsparcie IT i administracja10%
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
66mediana wieku, dni
30%IT (3)
80%w Europie (8)
10%zdalnie
10%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 641 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

111
120
012
024
032
041
053
065
074
086
0911
1010

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy7 · 70%
Hybrydowo2 · 20%
Zdalnie1 · 10%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 30%
Mid3 · 30%
Staff2 · 20%
Junior1 · 10%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 10%

Obszar

Marketing i komunikacja3 · 30%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 20%
Finanse i prawo2 · 20%
Data i Machine Learning1 · 10%
Wsparcie IT i administracja1 · 10%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 10%

Kraje

Cypr2
Stany Zjednoczone2

Miasta

Limassol2
Philadelphia2

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Data Analyst
SeniorData i Machine LearningPythonSQL
Oryginał: Junior/Middle User Acquisition Manager
HybrydowoJuniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: IT Support Engineer
MidWsparcie IT i administracjaBash
Oryginał: IT Infrastructure & Operations Engineer (SysOps)
SeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBash
Oryginał: Brand Reputation Manager
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Oryginał: Creative Marketing Manager
MidMarketing i komunikacja
Oryginał: Senior Financial Manager/Controller
SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Tax Manager – Office Lead (Principal in Charge)
Toogeza·Philadelphiaoryginał ↗
USD 100K–200K / rokHybrydowoStaffFinanse i prawo
Oryginał: Chief Executive Officer (Nicegram)
Toogeza·Philadelphiaoryginał ↗
Kadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Marketing Director
StaffMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 109, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:11 UTC, treść: 629963 bajtów.