Toogeza
10 otwartych stanowisk10% zdalnieCyprStany Zjednoczone
Branża nieznanaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 30% z 10 stanowisk
Marketing i komunikacja30%
Finanse i prawo20%
Zarząd i kadra kierownicza20%
Data i Machine Learning10%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura10%
Wsparcie IT i administracja10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
53otwarte na stronie, w dowolnym wieku
66mediana wieku, dni
30%IT (3)
80%w Europie (8)
10%zdalnie
10%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 53 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 641 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy7 · 70%
Hybrydowo2 · 20%
Zdalnie1 · 10%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 30%
Mid3 · 30%
Staff2 · 20%
Junior1 · 10%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 10%
Obszar
Marketing i komunikacja3 · 30%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 20%
Finanse i prawo2 · 20%
Data i Machine Learning1 · 10%
Wsparcie IT i administracja1 · 10%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 10%
Kraje
Cypr2
Stany Zjednoczone2
Miasta
Limassol2
Philadelphia2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Junior/Middle User Acquisition Manager
HybrydowoJuniorZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: IT Infrastructure & Operations Engineer (SysOps)
SeniorDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBash
Kierownik/czka ds. Reputacji Marki
10 dni temuOryginał: Brand Reputation Manager
ZdalnieMidMarketing i komunikacja
Senior Kierownik/czka Finansowy/a/Controller
16 dni temuOryginał: Senior Financial Manager/Controller
SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Tax Manager – Office Lead (Principal in Charge)
USD 100K–200K / rokHybrydowoStaffFinanse i prawo
Dyrektor/ka Generalny/a (Nicegram)
17 dni temuOryginał: Chief Executive Officer (Nicegram)
Kadra zarządzająca (C-level)Zarząd i kadra kierownicza
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 109, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 22:11 UTC, treść: 629963 bajtów.