United Talent Agency
19 otwartych stanowisk11% zdalnieStany ZjednoczoneWielka Brytania
Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 11% z 19 stanowisk
Marketing i komunikacja26%
Finanse i prawo26%
Operacje i administracja16%
Sprzedaż10%
Programowanie (ogólne)10%
Zarząd i kadra kierownicza5%
Inne5%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (19)
19oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
19odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
38otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
11%IT (2)
5%w Europie (1)
11%zdalnie
84%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 38 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 289 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Stacjonarnie16 · 84%
Zdalnie2 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 5%
Poziom doświadczenia
Staff6 · 32%
Senior4 · 21%
Junior4 · 21%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 11%
Mid1 · 5%
Obszar
Marketing i komunikacja5 · 26%
Finanse i prawo5 · 26%
Operacje i administracja3 · 16%
Sprzedaż2 · 11%
Programowanie (ogólne)2 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 5%
Kraje
Stany Zjednoczone17
Wielka Brytania1
Miasta
Los Angeles13
New York City5
London1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Vice President, Brand and Creative Services- USD 350K–400K / rok
- Stacjonarnie
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Vice President, UTA Advisory Business Operations- Stacjonarnie
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Operacje i administracja
Oryginał: Manager, Leadership & Organizational Effectiveness- USD 130K–160K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Legal Counsel - Data Protection/Privacy and Corporate Affairs Oryginał: Executive, Global Partnerships, International- Stacjonarnie
- Senior
- Sprzedaż
Oryginał: Manager, Growth & Insights- USD 90K–100K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Manager, Client Accounting- USD 95K–110K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Finanse i prawo
Oryginał: Director, Talent Partnerships & Entertainment Marketing- USD 150K–160K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Manager, Finance- USD 140K–175K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Finanse i prawo
Oryginał: Coordinator, People Data Operations (Remote)- USD 25–29 / godz.
- Zdalnie
- Operacje i administracja
Oryginał: Senior Technical Program Manager- USD 160K–190K / rok
- Stacjonarnie
- Senior
- Programowanie (ogólne)
Oryginał: Specialist, Legal Operations- USD 30–50 / godz.
- Zdalnie
- Mid
- Finanse i prawo
Oryginał: Director, Talent Partnerships- USD 150K–160K / rok
- Stacjonarnie
- Staff
- Sprzedaż
Oryginał: Associate, Client Accounting - Creators- USD 72,5K–75K / rok
- Stacjonarnie
- Junior
- Finanse i prawo
Oryginał: Senior Software Development Engineer- USD 150K–190K / rok
- Stacjonarnie
- Senior
- Programowanie (ogólne)
Oryginał: Senior Associate, Communications- USD 82K–90K / rok
- Stacjonarnie
- Senior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Associate - IQ- USD 73K–80K / rok
- Stacjonarnie
- Junior
Oryginał: Assistant to Partner & Head, Music Brand Strategy & Partnerships- USD 23–27 / godz.
- Stacjonarnie
- Junior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Assistant, Guild Relations- USD 23–24 / godz.
- Stacjonarnie
- Junior
- Operacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 128, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 21:08 UTC, treść: 521589 bajtów.