RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

United Talent Agency

19 otwartych stanowisk11% zdalnieStany ZjednoczoneWielka Brytania

Media, rozrywka i reklamaFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 11% z 19 stanowisk

Marketing i komunikacja26%
Finanse i prawo26%
Operacje i administracja16%
Sprzedaż10%
Programowanie (ogólne)10%
Zarząd i kadra kierownicza5%
Inne5%
19oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
19odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-16)
38otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
11%IT (2)
5%w Europie (1)
11%zdalnie
84%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 38 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 289 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
011
020
030
040
051
063
074
082
099
1018

Tryb pracy

Stacjonarnie16 · 84%
Zdalnie2 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 5%

Poziom doświadczenia

Staff6 · 32%
Senior4 · 21%
Junior4 · 21%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 11%
Mid1 · 5%

Obszar

Marketing i komunikacja5 · 26%
Finanse i prawo5 · 26%
Operacje i administracja3 · 16%
Sprzedaż2 · 11%
Programowanie (ogólne)2 · 11%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 5%

Kraje

Stany Zjednoczone17
Wielka Brytania1

Miasta

Los Angeles13
New York City5
London1

Oferty z ostatnich 30 dni

Kierownik/czka, Growth i Analizy

Oryginał: Manager, Growth & Insights
Media, rozrywka i reklamaNew York, NY | Los Angeles, CA
  • USD 90K–100K / rok
  • Stacjonarnie
  • Staff
  • Marketing i komunikacja
9 dni temuoryginał ↗

Kierownik/czka, Finanse

Oryginał: Manager, Finance
Media, rozrywka i reklamaLos Angeles, CA
  • USD 140K–175K / rok
  • Stacjonarnie
  • Staff
  • Finanse i prawo
11 dni temuoryginał ↗

Senior Techniczny Program Manager

Oryginał: Senior Technical Program Manager
Media, rozrywka i reklamaLos Angeles Office
  • USD 160K–190K / rok
  • Stacjonarnie
  • Senior
  • Programowanie (ogólne)
12 dni temuoryginał ↗

Associate - IQ

Oryginał: Associate - IQ
Media, rozrywka i reklamaLos Angeles Office
  • USD 73K–80K / rok
  • Stacjonarnie
  • Junior
20 dni temuoryginał ↗

Asystent/ka, Relacje z Gildią

Oryginał: Assistant, Guild Relations
Media, rozrywka i reklamaLos Angeles, CA
  • USD 23–24 / godz.
  • Stacjonarnie
  • Junior
  • Operacje i administracja
25 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 128, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 21:08 UTC, treść: 521589 bajtów.