ApexIT
9 otwartych stanowisk78% zdalnieStany ZjednoczoneIndieKolumbia
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 78% z 9 stanowisk
Wsparcie IT i administracja44%
Programowanie (ogólne)22%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura11%
Produkt i design11%
Strategia, doradztwo i analiza11%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
45otwarte na stronie, w dowolnym wieku
72mediana wieku, dni
78%IT (7)
0%w Europie (0)
78%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 45 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 135 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie7 · 78%
Hybrydowo1 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 11%
Poziom doświadczenia
Senior5 · 56%
Mid2 · 22%
Staff1 · 11%
Obszar
Wsparcie IT i administracja4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 11%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 11%
Produkt i design1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone5
Indie2
Kolumbia2
Miasta
Bengaluru2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Lead Consultant (Fusion Service VBCS / Redwood Developer)
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)JavaScript
Oryginał: Oracle ERP Finance Consultant (GL, AR, AP, CM, EXP)
Zdalnietylko USAWsparcie IT i administracja
Oryginał: Oracle Cloud CX Architect - DCS & Service
Zdalnietylko USASeniorWsparcie IT i administracja
Lead Konsultant/ka Oracle Primavera P6
9 dni temuOryginał: Oracle Primavera P6 Lead Consultant
Zdalnietylko USASeniorWsparcie IT i administracja
Architekt/ka Rozwiązań Oracle ERP – Zakupy
16 dni temuOryginał: Oracle ERP Solution Architect – Procurement
Zdalnietylko USASeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Salesforce Integration Developer
22 dni temuOryginał: Salesforce Integration Developer
HybrydowoMidProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpański
Oryginał: Oracle Managed Services Client Director
Zdalnietylko USAStaffWsparcie IT i administracja
Lead Konsultant/ka ds. Konwersji Danych
25 dni temuOryginał: Data Conversion Lead Consultant
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Product Owner SCM i Zarządzanie Flotą
28 dni temuOryginał: Product Owner SCM & Fleet Management
MidProdukt i designwymagany: hiszpański
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 99, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 11:17 UTC, treść: 1564051 bajtów.