RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← wstecz

ApexIT

9 otwartych stanowisk78% zdalnieStany ZjednoczoneIndieKolumbia

Oprogramowanie dla firm (SaaS)Software house / agencja / doradztwo ITUdział IT 78% z 9 stanowisk

Wsparcie IT i administracja44%
Programowanie (ogólne)22%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura11%
Produkt i design11%
Strategia, doradztwo i analiza11%
9oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-09-29)
45otwarte na stronie, w dowolnym wieku
72mediana wieku, dni
78%IT (7)
0%w Europie (0)
78%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 45 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 135 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
062
0717
0813
097
106

Tryb pracy

Zdalnie7 · 78%
Hybrydowo1 · 11%
Nie podano trybu pracy1 · 11%

Poziom doświadczenia

Senior5 · 56%
Mid2 · 22%
Staff1 · 11%

Obszar

Wsparcie IT i administracja4 · 44%
Programowanie (ogólne)2 · 22%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 11%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 11%
Produkt i design1 · 11%

Kraje

Stany Zjednoczone5
Indie2
Kolumbia2

Miasta

Bengaluru2

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Lead Consultant (Fusion Service VBCS / Redwood Developer)
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Bengaluru, Karnataka, India, India - Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)JavaScript
Oryginał: Oracle ERP Finance Consultant (GL, AR, AP, CM, EXP)
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·US - Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USAWsparcie IT i administracja
Oryginał: Oracle Cloud CX Architect - DCS & Service
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·US - Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: Oracle Primavera P6 Lead Consultant
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·US - Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: Oracle ERP Solution Architect – Procurement
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·US - Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USASeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Salesforce Integration Developer
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Colombiaoryginał ↗
HybrydowoMidProgramowanie (ogólne)wymagany: hiszpański
Oryginał: Oracle Managed Services Client Director
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·US - Remoteoryginał ↗
Zdalnietylko USAStaffWsparcie IT i administracja
Oryginał: Data Conversion Lead Consultant
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Bengaluru, Karnataka, India, India - Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Product Owner SCM & Fleet Management
ApexIT·Oprogramowanie dla firm (SaaS)·Colombiaoryginał ↗
MidProdukt i designwymagany: hiszpański

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 99, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 11:17 UTC, treść: 1564051 bajtów.