Balsam Brands
6 otwartych stanowisk14% zdalnieStany Zjednoczone
E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 6 stanowisk
Handel detaliczny i sklepy43%
Zarząd i kadra kierownicza29%
Sprzedaż14%
Marketing i komunikacja14%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
7oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-13)
14otwarte na stronie, w dowolnym wieku
31mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
14%zdalnie
86%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 14 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 278 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Hybrydowo3 · 43%
Nie podano trybu pracy2 · 29%
Zdalnie1 · 14%
Stacjonarnie1 · 14%
Poziom doświadczenia
Senior3 · 43%
Kadra zarządzająca (C-level)2 · 29%
Staff1 · 14%
Junior1 · 14%
Obszar
Handel detaliczny i sklepy3 · 43%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 29%
Sprzedaż1 · 14%
Marketing i komunikacja1 · 14%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Miasta
Redwood City2
Burlingame1
Boise1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Head of Sales, New Accounts- USD 205K–256K / rok
- Zdalnie
- tylko USA
- Staff
- Sprzedaż
Oryginał: Store Manager, Balsam Hill Studio - Maui, HI- Senior
- Handel detaliczny i sklepy
Oryginał: Merchandising Sample Coordinator- USD 27–33 / godz.
- Junior
- Handel detaliczny i sklepy
Oryginał: VP of Technology- USD 240K–302K / rok
- Hybrydowo
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: VP of Technology- USD 240K–302K / rok
- Hybrydowo
- Kadra zarządzająca (C-level)
- Zarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Senior Brand Manager, GE Holiday Lighting- USD 151,6K–189,5K / rok
- Hybrydowo
- Senior
- Marketing i komunikacja
Oryginał: Store Manager, Balsam Hill Studio - Kona, HI- USD 75K–94K / rok
- Stacjonarnie
- Senior
- Handel detaliczny i sklepy
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 23, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 05:27 UTC, treść: 551494 bajtów.