RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 3 min temu
Polski
Zaloguj się
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← wstecz

CoreView

7 otwartych stanowisk57% zdalnieWłochyWielka BrytaniaStany Zjednoczone

Nieruchomości, budownictwo i proptechFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 43% z 7 stanowisk

Marketing i komunikacja29%
Sprzedaż14%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura14%
Wsparcie IT i administracja14%
Programowanie (ogólne)14%
Zarządzanie projektami i programami14%
7oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-01)
22otwarte na stronie, w dowolnym wieku
44mediana wieku, dni
43%IT (3)
86%w Europie (6)
57%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 22 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 143 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
077
082
096
106

Tryb pracy

Zdalnie4 · 57%
Nie podano trybu pracy3 · 43%

Poziom doświadczenia

Senior3 · 43%
Mid1 · 14%

Obszar

Marketing i komunikacja2 · 29%
Zarządzanie projektami i programami1 · 14%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 14%
Programowanie (ogólne)1 · 14%
Sprzedaż1 · 14%

Kraje

Włochy3
Wielka Brytania2
Stany Zjednoczone1
Francja1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Field Marketing Manager- Public Sector (US)
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - USoryginał ↗
Zdalnietylko USAMarketing i komunikacja
Oryginał: Solution Implementation Consultant (French Speaking)
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Franceoryginał ↗
Zarządzanie projektami i programamiwymagany: francuski

IT Manager

14 dni temu
Oryginał: IT Manager
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Italyoryginał ↗
SeniorWsparcie IT i administracja

Cloud Engineer

15 dni temu
Oryginał: Cloud Engineer
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - Italyoryginał ↗
ZdalnieMidDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashPython
Oryginał: AI Operations Engineer
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Italyoryginał ↗
Programowanie (ogólne)Python
Oryginał: Channel Partner Marketing Manager
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·Remote - UKoryginał ↗
Zdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorMarketing i komunikacja
Oryginał: Enterprise Account Executive - UK/Northern Europe
CoreView·Nieruchomości, budownictwo i proptech·United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieSeniorSprzedaż

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 97, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 09:17 UTC, treść: 512739 bajtów.