RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Federal IT Consulting (FEDITC)

7 otwartych stanowisk43% zdalnieStany Zjednoczone

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 29% z 7 stanowisk

HR / kadry / rekrutacja29%
Data i Machine Learning14%
Wsparcie IT i administracja14%
Strategia, doradztwo i analiza14%
Zarząd i kadra kierownicza14%
Inne14%
7oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
41otwarte na stronie, w dowolnym wieku
59mediana wieku, dni
29%IT (2)
0%w Europie (0)
43%zdalnie
43%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 41 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 69 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
0824
0911
106

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy4 · 57%
Zdalnie3 · 43%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 57%
Mid1 · 14%

Obszar

HR / kadry / rekrutacja2 · 29%
Wsparcie IT i administracja1 · 14%
Data i Machine Learning1 · 14%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 14%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 14%

Kraje

Stany Zjednoczone5

Miasta

San Antonio2

Oferty z ostatnich 30 dni

Technical Recruiter

Oryginał: Technical Recruiter
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuSan Antonio, Texas, United States
  • HR / kadry / rekrutacja
3 dni temuoryginał ↗

Data Analyst

Oryginał: Data Analyst
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuRemote - US
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Senior
  • Data i Machine Learning
  • Python
  • SQL
10 dni temuoryginał ↗

Business Analyst

Oryginał: Business Analyst
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuRemote - US
  • Zdalnie
  • tylko USA
  • Senior
  • Strategia, doradztwo i analiza
10 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 133, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-26 08:16 UTC, treść: 646167 bajtów.