RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne side findes på Dansk.Skift×

← wstecz

NewRocket

14 otwartych stanowisk86% zdalnieIndieStany ZjednoczoneKanada

AI i daneSoftware house / agencja / doradztwo ITUdział IT 86% z 14 stanowisk

Programowanie (ogólne)43%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura21%
Wsparcie IT i administracja14%
Sprzedaż7%
Data i Machine Learning7%
Strategia, doradztwo i analiza7%
14oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
48otwarte na stronie, w dowolnym wieku
45mediana wieku, dni
86%IT (12)
7%w Europie (1)
86%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 48 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 220 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
040
051
062
073
0815
0917
109

Tryb pracy

Zdalnie12 · 86%
Nie podano trybu pracy1 · 7%
Hybrydowo1 · 7%

Poziom doświadczenia

Senior8 · 57%
Mid1 · 7%
Staff1 · 7%

Obszar

Programowanie (ogólne)6 · 43%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura3 · 21%
Wsparcie IT i administracja2 · 14%
Sprzedaż1 · 7%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 7%
Data i Machine Learning1 · 7%

Kraje

Indie6
Stany Zjednoczone4
Kanada3
Wielka Brytania1

Miasta

brak danych

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Enterprise Account Executive – Anthropic AI Services
NewRocket·AI i dane·UKoryginał ↗
MidSprzedaż
Oryginał: ServiceNow Solution Architect - TSM/OMT
NewRocket·AI i dane·India - Remoteoryginał ↗
ZdalnieDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: ServiceNow Solution Architect - FSO, CSM
NewRocket·AI i dane·Remote - US or Canadaoryginał ↗
ZdalnieSeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: ServiceNow Moveworks Developer & Architect
NewRocket·AI i dane·US or Canada - Remoteoryginał ↗
ZdalnieProgramowanie (ogólne)JavaScriptPython
Oryginał: ServiceNow Lead Engineer - ITOM
NewRocket·AI i dane·Remote - Indiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: ServiceNow Senior Platform Architect - ITOM
NewRocket·AI i dane·Remote- Indiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: ServiceNow Senior Software Engineer - AI
NewRocket·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Director, AI and ServiceNow Business Process Architecture
NewRocket·AI i dane·Remoteoryginał ↗
ZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Solution Architect ServiceNow Service Portal and AI Engineering
NewRocket·AI i dane·US or Canada - Remoteoryginał ↗
ZdalnieDevOps / SRE / Platforma / ChmuraJavaScriptPythonTypeScript
Oryginał: ServiceNow Operations Lead - TSM/OMT
NewRocket·AI i dane·India - Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: ServiceNow Senior Software Engineer - TSM/OMT
NewRocket·AI i dane·India - Remoteoryginał ↗
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: ServiceNow Software Engineer - SAM
NewRocket·AI i dane· Remoteoryginał ↗
ZdalnieProgramowanie (ogólne)
Oryginał: ServiceNow Senior Software Engineer- ITSM/Service Catalog/Integration
NewRocket·AI i dane·Remote - Indiaoryginał ↗
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Senior Forward Deployed AI Engineer-Banking/Financial Services
NewRocket·AI i dane·USA - Hybridoryginał ↗
HybrydowoSeniorData i Machine LearningJavaScriptPythonSQL

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:17 UTC, treść: 785556 bajtów.