NewRocket
14 otwartych stanowisk86% zdalnieIndieStany ZjednoczoneKanada
AI i daneSoftware house / agencja / doradztwo ITUdział IT 86% z 14 stanowisk
Programowanie (ogólne)43%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura21%
Wsparcie IT i administracja14%
Sprzedaż7%
Data i Machine Learning7%
Strategia, doradztwo i analiza7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (14)
14oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-21)
48otwarte na stronie, w dowolnym wieku
45mediana wieku, dni
86%IT (12)
7%w Europie (1)
86%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 48 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 220 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie12 · 86%
Nie podano trybu pracy1 · 7%
Hybrydowo1 · 7%
Poziom doświadczenia
Senior8 · 57%
Mid1 · 7%
Staff1 · 7%
Obszar
Programowanie (ogólne)6 · 43%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura3 · 21%
Wsparcie IT i administracja2 · 14%
Sprzedaż1 · 7%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 7%
Data i Machine Learning1 · 7%
Kraje
Indie6
Stany Zjednoczone4
Kanada3
Wielka Brytania1
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Enterprise Account Executive – Anthropic AI Services
MidSprzedaż
Oryginał: ServiceNow Solution Architect - TSM/OMT
ZdalnieDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: ServiceNow Solution Architect - FSO, CSM
ZdalnieSeniorDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: ServiceNow Moveworks Developer & Architect
ZdalnieProgramowanie (ogólne)JavaScriptPython
ServiceNow Lead Engineer - ITOM
8 dni temuOryginał: ServiceNow Lead Engineer - ITOM
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: ServiceNow Senior Platform Architect - ITOM
ZdalnieSeniorWsparcie IT i administracja
ServiceNow Senior Software Engineer - AI
10 dni temuOryginał: ServiceNow Senior Software Engineer - AI
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Director, AI and ServiceNow Business Process Architecture
ZdalnieStaffStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: Solution Architect ServiceNow Service Portal and AI Engineering
ZdalnieDevOps / SRE / Platforma / ChmuraJavaScriptPythonTypeScript
Lider/ka Operacji ServiceNow - TSM/OMT
23 dni temuOryginał: ServiceNow Operations Lead - TSM/OMT
ZdalnieSeniorWsparcie IT i administracja
Oryginał: ServiceNow Senior Software Engineer - TSM/OMT
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
ServiceNow Software Engineer - SAM
25 dni temuOryginał: ServiceNow Software Engineer - SAM
ZdalnieProgramowanie (ogólne)
Oryginał: ServiceNow Senior Software Engineer- ITSM/Service Catalog/Integration
ZdalnieSeniorProgramowanie (ogólne)
Oryginał: Senior Forward Deployed AI Engineer-Banking/Financial Services
HybrydowoSeniorData i Machine LearningJavaScriptPythonSQL
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 94, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 07:17 UTC, treść: 785556 bajtów.