Patronus AI, Inc.
6 otwartych stanowisk100% zdalnieStany Zjednoczone
AI i daneFirma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 0% z 6 stanowisk
Finanse i prawo33%
Sprzedaż17%
Ochrona zdrowia17%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika17%
Inne17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
5opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
11otwarte na stronie, w dowolnym wieku
10mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
100%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 11 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 75 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie6 · 100%
Poziom doświadczenia
brak danych
Obszar
Finanse i prawo2 · 33%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 17%
Sprzedaż1 · 17%
Ochrona zdrowia1 · 17%
Kraje
Stany Zjednoczone6
Miasta
brak danych
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Expert: Mechanical Engineering (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USAInżynieria (poza oprogramowaniem) i technika Oryginał: Expert: Unreal Game Development (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USA Oryginał: Expert: Sales (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USASprzedaż Oryginał: Expert: Legal (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USAFinanse i prawo Oryginał: Expert: Healthcare (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USAOchrona zdrowia Oryginał: Expert: Finance (Contract, Remote)USD 50–150 / godz.Zdalnietylko USAFinanse i prawo Aktualność danych
Zapisane zapytania: 160, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 05:28 UTC, treść: 157935 bajtów.