Sharp Electronics
10 otwartych stanowiskStany Zjednoczone
Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 10 stanowisk
Sprzedaż40%
Customer Success i obsługa klienta30%
Produkt i design20%
Operacje i administracja10%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
60otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
80%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 60 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 143 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy10 · 100%
Poziom doświadczenia
Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Mid2 · 20%
Obszar
Sprzedaż4 · 40%
Customer Success i obsługa klienta3 · 30%
Produkt i design2 · 20%
Operacje i administracja1 · 10%
Kraje
Stany Zjednoczone10
Miasta
Dallas2
Memphis2
Alpharetta1
Southfield1
Knoxville1
Kingsport1
Greenville1
Miami Lakes1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Sales Account Executive
1 dzień temuOryginał: Senior Sales Account Executive
USD 37K–52,8K / rokSeniorSprzedaż
Associate Product Manager - Automotive
2 dni temuOryginał: Associate Product Manager - Automotive
USD 80K–85K / rokJuniorProdukt i design
Konsultant/ka Wsparcia Obsługi Klienta
11 dni temuOryginał: Customer Service Support Representative
USD 40,8K–45K / rokMidCustomer Success i obsługa klienta
Specjalista/ka ds. Sprzedaży MITS i ProAV
12 dni temuOryginał: MITS & ProAV Sales Specialist
USD 57K–86K / rokSprzedaż
Przedstawiciel/ka Serwisu Terenowego 2
22 dni temuOryginał: Field Service Representative 2
JuniorCustomer Success i obsługa klienta
Kluczowy/a Account Executive ds. Sprzedaży
26 dni temuOryginał: Major Sales Account Executive
SeniorSprzedaż
Oryginał: Document Solutions Support Specialist - Southwest Region
USD 72K–100K / rokSeniorCustomer Success i obsługa klienta
Łańcuch Dostaw - Kierownik/czka ds. Zakupów
29 dni temuOryginał: Supply Chain - Procurement Manager
USD 57,3K–107,3K / rokSeniorOperacje i administracja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:29 UTC, treść: 584591 bajtów.