RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski

← wstecz

Sharp Electronics

10 otwartych stanowiskStany Zjednoczone

Produkcja i sprzętFirma spoza branży techUdział IT 0% z 10 stanowisk

Sprzedaż40%
Customer Success i obsługa klienta30%
Produkt i design20%
Operacje i administracja10%
10oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-02)
60otwarte na stronie, w dowolnym wieku
78mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
0%zdalnie
80%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 60 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 143 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
061
0727
0813
0912
107

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy10 · 100%

Poziom doświadczenia

Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Mid2 · 20%

Obszar

Sprzedaż4 · 40%
Customer Success i obsługa klienta3 · 30%
Produkt i design2 · 20%
Operacje i administracja1 · 10%

Kraje

Stany Zjednoczone10

Miasta

Dallas2
Memphis2
Alpharetta1
Southfield1
Knoxville1
Kingsport1
Greenville1
Miami Lakes1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Sales Account Executive
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Alpharetta, Georgia, United Statesoryginał ↗
USD 37K–52,8K / rokSeniorSprzedaż
Oryginał: Associate Product Manager - Automotive
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Southfield, Michigan, United Statesoryginał ↗
USD 80K–85K / rokJuniorProdukt i design
Oryginał: Sales Account Executive
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Knoxville, Tennessee, United Statesoryginał ↗
USD 35K–40K / rokSprzedaż
Oryginał: Customer Service Support Representative
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Kingsport, Tennessee, United Statesoryginał ↗
USD 40,8K–45K / rokMidCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: MITS & ProAV Sales Specialist
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Dallas, Texas, United Statesoryginał ↗
USD 57K–86K / rokSprzedaż

Product Manager

22 dni temu
Oryginał: Product Manager
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Memphis, Tennessee, United Statesoryginał ↗
USD 40,6K–76,2K / rokMidProdukt i design
Oryginał: Field Service Representative 2
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Greenville, South Carolina, United Statesoryginał ↗
JuniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Major Sales Account Executive
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Miami Lakes, Florida, United Statesoryginał ↗
SeniorSprzedaż
Oryginał: Document Solutions Support Specialist - Southwest Region
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Dallas, Texas, United States; Houston, Texas, United States; Santee, California, United States; Tempe, Arizona, United Statesoryginał ↗
USD 72K–100K / rokSeniorCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Supply Chain - Procurement Manager
Sharp Electronics·Produkcja i sprzęt·Memphis, Tennessee, United Statesoryginał ↗
USD 57,3K–107,3K / rokSeniorOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 20, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:29 UTC, treść: 584591 bajtów.