Sprout General Referrals
10 otwartych stanowisk75% zdalnieStany ZjednoczonePolskaIrlandia
Oprogramowanie dla firm (SaaS)Firma produktowa (oprogramowanie)Udział IT 10% z 10 stanowisk
Marketing i komunikacja25%
Sprzedaż17%
Operacje i administracja17%
Produkt i design17%
Data i Machine Learning8%
Customer Success i obsługa klienta8%
Strategia, doradztwo i analiza8%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
12oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 1.2 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
32mediana wieku, dni
8%IT (1)
33%w Europie (4)
75%zdalnie
92%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 85 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie9 · 75%
Hybrydowo1 · 8%
Stacjonarnie1 · 8%
Nie podano trybu pracy1 · 8%
Poziom doświadczenia
Senior7 · 58%
Staff3 · 25%
Obszar
Marketing i komunikacja3 · 25%
Operacje i administracja2 · 17%
Sprzedaż2 · 17%
Produkt i design2 · 17%
Data i Machine Learning1 · 8%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 8%
Customer Success i obsługa klienta1 · 8%
Kraje
Stany Zjednoczone7
Polska2
Irlandia1
Wielka Brytania1
Kanada1
Miasta
Chicago2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Sr. Applied AI/ML Scientist EUR 100K–125K / rokZdalnieSeniorData i Machine LearningPython Oryginał: Senior Workplace Experience Specialist (Part-Time, B2B Contract)PLN 70K–78K / rokHybrydowoSeniorOperacje i administracjawymagany: polski Oryginał: Senior Workplace Experience SpecialistUSD 58,4K–80K / rokStacjonarnieSeniorOperacje i administracja Oryginał: Senior Field Marketing Strategist (Account Based Experience / ABX)EUR 60K–78K / rokZdalnieSeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Account Executive, SMB USD 94,4K–118K / rokSprzedaż Oryginał: Bilingual Strategic Services ConsultantUSD 77,6K–97K / rokZdalnietylko USAStrategia, doradztwo i analizawymagany: hiszpański Oryginał: Manager, Customer SupportUSD 85,6K–107K / rokZdalnietylko USAStaffCustomer Success i obsługa klienta Oryginał: Account Executive, Large EnterpriseGBP 148K–185K / rokZdalnietylko Wielka BrytaniaSeniorSprzedaż Oryginał: Staff Product Manager, ListeningZdalnieStaffProdukt i design Oryginał: Staff Product Manager, ListeningUSD 164,8K–206K / rokZdalnietylko USAStaffProdukt i design Oryginał: Lifecycle Marketing ManagerUSD 115,2K–144K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja Oryginał: Senior Product Marketing ManagerUSD 140K–175K / rokZdalnietylko USASeniorMarketing i komunikacja Aktualność danych
Zapisane zapytania: 56, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 03:17 UTC, treść: 510527 bajtów.