TPG Careers Page
9 otwartych stanowisk44% zdalnieStany Zjednoczone
Bankowość, ubezpieczenia i finanseFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 22% z 9 stanowisk
Operacje i administracja33%
Data i Machine Learning22%
HR / kadry / rekrutacja11%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika11%
Inne22%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (9)
9oferty, ostatnie 30 dni
4nowe, ostatnie 7 dni
9odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-19)
20otwarte na stronie, w dowolnym wieku
65mediana wieku, dni
22%IT (2)
0%w Europie (0)
44%zdalnie
44%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 20 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 118 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy5 · 56%
Zdalnie4 · 44%
Poziom doświadczenia
Junior7 · 78%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 11%
Senior1 · 11%
Obszar
Operacje i administracja3 · 33%
Data i Machine Learning2 · 22%
Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika1 · 11%
HR / kadry / rekrutacja1 · 11%
Kraje
Stany Zjednoczone5
Miasta
Fort Worth3
Washington2
San Francisco1
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Y Analytics, Climate Impact, AssociateJunior
Oryginał: Y Analytics, Responsible Investing, Summer Research Assistant, InternshipUSD 22,5 / godz.ZdalnieJuniorOperacje i administracja Oryginał: Y Analytics, Health and Social Impact, Spring Research Assistant, InternshipUSD 22,5 / godz.ZdalnieJuniorOperacje i administracja Oryginał: Y Analytics, Climate Impact, Spring Research Assistant, InternshipUSD 22,5 / godz.ZdalnieJuniorOperacje i administracja Oryginał: Y Analytics, Data Analytics and Reporting, Spring Research Assistant, InternshipUSD 22,5 / godz.ZdalnieJuniorData i Machine LearningPythonRSQL Oryginał: Engineering, Business Management/COO, PrincipalKadra zarządzająca (C-level)Inżynieria (poza oprogramowaniem) i technika
Oryginał: Analytics Engineer, Associate JuniorData i Machine LearningSQL
Oryginał: People Operations, Project Coordinator, Senior AssociateSeniorHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Y Analytics, Health and Social Impact, AssociateJunior
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 165, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 15:18 UTC, treść: 189377 bajtów.