RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się

← wstecz

karllagerfeld

8 otwartych stanowiskHolandiaNiemcyWłochy

E-commerce i handelFirma spoza branży techUdział IT 0% z 8 stanowisk

Handel detaliczny i sklepy38%
Operacje i administracja25%
HR / kadry / rekrutacja12%
Finanse i prawo12%
Strategia, doradztwo i analiza12%
8oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
8odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
1opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-23)
50otwarte na stronie, w dowolnym wieku
739mediana wieku, dni
0%IT (0)
100%w Europie (8)
0%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 50 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 1337 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
043
050
061
074
085
091
107

Tryb pracy

Hybrydowo6 · 75%
Stacjonarnie2 · 25%

Poziom doświadczenia

Mid4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%

Obszar

Handel detaliczny i sklepy3 · 38%
Operacje i administracja2 · 25%
Strategia, doradztwo i analiza1 · 12%
HR / kadry / rekrutacja1 · 12%
Finanse i prawo1 · 12%

Kraje

Holandia6
Niemcy1
Włochy1

Miasta

Amsterdam6
Munich1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Manager Design KARL LAGERFELD JEANS
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoStaffOperacje i administracja
Oryginał: Senior Business Analyst
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoSeniorStrategia, doradztwo i analiza
Oryginał: HR Business Partner
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoMidHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Senior Accounts Payable Coordinator
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoSeniorFinanse i prawo

Merchandiser/ka

12 dni temu
Oryginał: Merchandiser
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoMidHandel detaliczny i sklepy
Oryginał: Store Manager (m/w/d)
karllagerfeld·E-commerce i handel·Munich, Bavariaoryginał ↗
StacjonarnieMidHandel detaliczny i sklepywymagany: niemiecki
Oryginał: Assistant Store Manager - Serravalle
karllagerfeld·E-commerce i handel·Serravalle Scrivia, Piedmontoryginał ↗
StacjonarnieHandel detaliczny i sklepyIT
Oryginał: Inventory Specialist
karllagerfeld·E-commerce i handel·Amsterdam (HQ), North Hollandoryginał ↗
HybrydowoMidOperacje i administracja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 16, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 05:01 UTC, treść: 953102 bajtów.