Crowell & Moring
14 otwartych stanowisk7% zdalnieStany Zjednoczone
Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 14 stanowisk
Finanse i prawo47%
Operacje i administracja20%
Customer Success i obsługa klienta13%
Marketing i komunikacja7%
HR / kadry / rekrutacja7%
Zarząd i kadra kierownicza7%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (14)
15oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-09)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
7%zdalnie
100%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 235 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Nie podano trybu pracy14 · 93%
Zdalnie1 · 7%
Poziom doświadczenia
Senior2 · 13%
Staff2 · 13%
Obszar
Finanse i prawo7 · 47%
Operacje i administracja3 · 20%
Customer Success i obsługa klienta2 · 13%
HR / kadry / rekrutacja1 · 7%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 7%
Marketing i komunikacja1 · 7%
Kraje
Stany Zjednoczone15
Miasta
Washington6
Chicago5
Los Angeles4
New York City4
San Francisco3
Dallas2
Denver2
Boston1
Oferty z ostatnich 30 dni
Senior Asystent/ka Prawny/a (Spory Sądowe i IP)
16 godz. temuOryginał: Senior Paralegal (Litigation and IP)
USD 81K–120K / rokSeniorFinanse i prawo
Senior Paralegal (Ochrona Zdrowia)
18 godz. temuOryginał: Senior Paralegal (Health Care)
USD 81K–120K / rokSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Health Insurance Claims Specialist
USD 81K–120K / rokZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Practice Innovation & Knowledge Attorney (Transactional)
USD 220K–320K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Legal Talent Acquisition Coordinator
USD 61K–90K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Senior Manager of Human Resources
USD 150K–230K / rokStaffHR / kadry / rekrutacja
Asystent/ka Zarządu
10 dni temuOryginał: Executive Assistant
USD 106K–160K / rokOperacje i administracja
Specjalista/ka ds. Wsparcia Prawnego
14 dni temuOryginał: Legal Support Specialist
USD 70K–100K / rokCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Practice Innovation & Knowledge Attorney (Regulatory)
USD 195K–290K / rokFinanse i prawo
Koordynator/ka ds. Zarządzania Praktyką
22 dni temuOryginał: Practice Management Coordinator
USD 61K–90K / rokZarząd i kadra kierownicza
Specjalista/ka ds. Wsparcia Prawnego
25 dni temuOryginał: Legal Support Specialist
USD 61K–90K / rokCustomer Success i obsługa klienta
Asystent/ka Projektu
28 dni temuOryginał: Project Assistant
USD 57,5K–65K / rokOperacje i administracja
Oryginał: Senior Manager of Marketing Events
USD 150K–230K / rokStaffMarketing i komunikacja
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:16 UTC, treść: 277415 bajtów.