RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: przed chwilą
Polski
Zaloguj się
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← wstecz

Crowell & Moring

14 otwartych stanowisk7% zdalnieStany Zjednoczone

Doradztwo, agencje i usługi dla biznesuFirma spoza branży techUdział IT 0% z 14 stanowisk

Finanse i prawo47%
Operacje i administracja20%
Customer Success i obsługa klienta13%
Marketing i komunikacja7%
HR / kadry / rekrutacja7%
Zarząd i kadra kierownicza7%
15oferty, ostatnie 30 dni
5nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-09)
26otwarte na stronie, w dowolnym wieku
28mediana wieku, dni
0%IT (0)
0%w Europie (0)
7%zdalnie
100%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 26 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 235 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
031
040
050
061
074
082
096
1012

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy14 · 93%
Zdalnie1 · 7%

Poziom doświadczenia

Senior2 · 13%
Staff2 · 13%

Obszar

Finanse i prawo7 · 47%
Operacje i administracja3 · 20%
Customer Success i obsługa klienta2 · 13%
HR / kadry / rekrutacja1 · 7%
Zarząd i kadra kierownicza1 · 7%
Marketing i komunikacja1 · 7%

Kraje

Stany Zjednoczone15

Miasta

Washington6
Chicago5
Los Angeles4
New York City4
San Francisco3
Dallas2
Denver2
Boston1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Paralegal (Litigation and IP)
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, ILoryginał ↗
USD 81K–120K / rokSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Senior Paralegal (Health Care)
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, IL; Dallas, TX; Los Angeles, CA; New York, NY; Washington, DCoryginał ↗
USD 81K–120K / rokSeniorFinanse i prawo
Oryginał: Health Insurance Claims Specialist
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Boston, MA; Chicago, IL; Dallas, TX; Denver, CO; Irvine, CA; Los Angeles, CA; New York, NY; Remote; San Francisco, CA; Washington, DCoryginał ↗
USD 81K–120K / rokZdalnieFinanse i prawo
Oryginał: Practice Innovation & Knowledge Attorney (Transactional)
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·New York, NYoryginał ↗
USD 220K–320K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Legal Talent Acquisition Coordinator
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, IL; Los Angeles, CA; Washington, DCoryginał ↗
USD 61K–90K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Senior Manager of Human Resources
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Chicago, ILoryginał ↗
USD 150K–230K / rokStaffHR / kadry / rekrutacja
Oryginał: Executive Assistant
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·New York, NYoryginał ↗
USD 106K–160K / rokOperacje i administracja
Oryginał: Legal Support Specialist
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·San Francisco, CAoryginał ↗
USD 70K–100K / rokCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Practice Innovation & Knowledge Attorney (Regulatory)
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Washington, DCoryginał ↗
USD 195K–290K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Legal Secretary
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Denver, COoryginał ↗
USD 81K–120K / rokFinanse i prawo
Oryginał: Office Assistant
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Minneapolis, MNoryginał ↗
USD 55K–80K / rokOperacje i administracja
Oryginał: Practice Management Coordinator
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Washington, DCoryginał ↗
USD 61K–90K / rokZarząd i kadra kierownicza
Oryginał: Legal Support Specialist
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Los Angeles, CAoryginał ↗
USD 61K–90K / rokCustomer Success i obsługa klienta
Oryginał: Project Assistant
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·San Francisco, CAoryginał ↗
USD 57,5K–65K / rokOperacje i administracja
Oryginał: Senior Manager of Marketing Events
Crowell & Moring·Doradztwo, agencje i usługi dla biznesu·Washington, DCoryginał ↗
USD 150K–230K / rokStaffMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 21, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-24 10:16 UTC, treść: 277415 bajtów.