RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 2 min temu
Polski
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← wstecz

Ascera

7 otwartych stanowisk14% zdalnieStany ZjednoczoneKolumbia

CyberbezpieczeństwoFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 7 stanowisk

Marketing i komunikacja43%
Finanse i prawo29%
Sprzedaż14%
Bezpieczeństwo IT14%
7oferty, ostatnie 30 dni
1nowe, ostatnie 7 dni
7odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
2opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-15)
8otwarte na stronie, w dowolnym wieku
22mediana wieku, dni
14%IT (1)
0%w Europie (0)
14%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 8 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 94 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
091
106

Tryb pracy

Nie podano trybu pracy5 · 71%
Zdalnie1 · 14%
Hybrydowo1 · 14%

Poziom doświadczenia

Mid4 · 57%
Senior1 · 14%
Kadra zarządzająca (C-level)1 · 14%
Staff1 · 14%

Obszar

Marketing i komunikacja3 · 43%
Finanse i prawo2 · 29%
Bezpieczeństwo IT1 · 14%
Sprzedaż1 · 14%

Kraje

Stany Zjednoczone6
Kolumbia1

Miasta

St. Petersburg6
Medellín1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Senior Staff Accountant
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·Medellín, Medellin, Colombiaoryginał ↗
SeniorFinanse i prawo
Oryginał: Security Engineer, CrowdStrike
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
ZdalnieMidBezpieczeństwo IT
Oryginał: Assistant Controller
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
HybrydowoMidFinanse i prawo
Oryginał: Marketing Generalist
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
MidMarketing i komunikacja
Oryginał: Email Marketing Specialist
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
MidMarketing i komunikacja
Oryginał: VP of Sales or CRO
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
Kadra zarządzająca (C-level)Sprzedaż
Oryginał: Director, Marketing and Demand Generation
Ascera·Cyberbezpieczeństwo·St. Petersburg, Florida, United Statesoryginał ↗
StaffMarketing i komunikacja

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 69, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 19:20 UTC, treść: 70356 bajtów.