CoverGo
10 otwartych stanowisk100% zdalnieFilipinyPolskaKanada
Bankowość, ubezpieczenia i finanseFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 50% z 10 stanowisk
Finanse i prawo55%
QA i testowanie18%
Frontend14%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura9%
Full-stack4%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (10)
22oferty, ostatnie 30 dni
2nowe, ostatnie 7 dni
10odrębne stanowiska (po 2.2 ogłoszeń)
4opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-14)
79otwarte na stronie, w dowolnym wieku
75mediana wieku, dni
45%IT (10)
27%w Europie (6)
100%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 79 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 317 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie22 · 100%
Poziom doświadczenia
Mid14 · 64%
Senior8 · 36%
Obszar
Finanse i prawo12 · 55%
QA i testowanie4 · 18%
Frontend3 · 14%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura2 · 9%
Full-stack1 · 5%
Kraje
Filipiny5
Polska2
Kanada2
Indonezja2
Bułgaria1
Pakistan1
Republika Południowej Afryki1
Rumunia1
Miasta
Manila5
Makati City4
Warsaw2
Calgary2
Québec2
Toronto2
Vancouver2
Bandung2
Oferty z ostatnich 30 dni
Oryginał: Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
ZdalnieSeniorQA i testowanie
Oryginał: Lead Full Stack Engineer (.Net, Vue/React) - Fully Remote
ZdalnieSeniorFrontendC#JavaScript
Oryginał: Solutions Architect (Insurance) - Fully Remote
ZdalnieMidDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Specjalista/ka ds. Prawnych (Fully Remote)
16 dni temuOryginał: Legal Officer (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Legal Counsel - Privacy and Technology (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Prawnik/czka (W pełni Remote)
16 dni temuOryginał: Legal Counsel (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Senior Full Stack Engineer, AI Builder
17 dni temuOryginał: Senior Full Stack Engineer, AI Builder
ZdalnieSeniorFull-stackJavaScriptTypeScript
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
19 dni temuOryginał: Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
ZdalnieSeniorQA i testowanie
Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
19 dni temuOryginał: Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
ZdalnieSeniorQA i testowanie
Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
19 dni temuOryginał: Senior Software QA Engineer (Manual Testing)
ZdalnieSeniorQA i testowanie
Oryginał: Senior Full Stack Engineer (.NET & Vue/React) - Fully Remote, Canada Time
ZdalnieSeniorFrontendC#JavaScript
Oryginał: Solutions Architect (Insurance) - Fully Remote
ZdalnieMidDevOps / SRE / Platforma / Chmura
Oryginał: Lead Full Stack Engineer (.Net, Vue/React) - Fully Remote
ZdalnieSeniorFrontendC#JavaScript
Oryginał: Business Analyst - Health Insurance (Fully Remote)
ZdalnieMidFinanse i prawo
Oryginał: Digital Insurance Project Manager (Fully Remote)
Zdalnietylko USAMidFinanse i prawo
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 100, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 14:21 UTC, treść: 1478654 bajtów.