Team17 Digital
6 otwartych stanowisk83% zdalnieWielka BrytaniaStany Zjednoczone
Gry i zakładyFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk
Marketing i komunikacja67%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura17%
Kreacja, media i copywriting17%
Strona z ofertami ↗Google ↗Wyszukiwanie w LinkedIn ↗Wszystkie stanowiska w wyszukiwarce (6)
6oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
17%IT (1)
83%w Europie (5)
83%zdalnie
0%z wynagrodzeniem
Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 16 dni.
Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)
Tryb pracy
Zdalnie5 · 83%
Nie podano trybu pracy1 · 17%
Poziom doświadczenia
Mid1 · 17%
Obszar
Marketing i komunikacja4 · 67%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 17%
Kreacja, media i copywriting1 · 17%
Kraje
Wielka Brytania5
Stany Zjednoczone1
Miasta
Wakefield1
Oferty z ostatnich 30 dni
Kierownik/czka ds. Marketingu Marki
1 dzień temuOryginał: Brand Marketing Manager
ZdalnieMarketing i komunikacja
Platform Engineer (Mid-level)
2 dni temuOryginał: Platform Engineer (Mid-level)
MidDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashPython
Oryginał: Web & CRM Marketing Manager - FTC 6 Months
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Community Manager (UK and Europe) - FTC 6 Months
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Community Manager (North America) - FTC 6 Months
ZdalnieMarketing i komunikacja
Capture Artist - FTC 6 Months
16 dni temuOryginał: Capture Artist - FTC 6 Months
ZdalnieKreacja, media i copywriting
Aktualność danych
Zapisane zapytania: 33, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 03:25 UTC, treść: 29234 bajtów.