RoleFalconWszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmyAktualizacja: 1 min temu
Polski
Zaloguj się
Denne side findes på Dansk.Skift×

← wstecz

Team17 Digital

6 otwartych stanowisk83% zdalnieWielka BrytaniaStany Zjednoczone

Gry i zakładyFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 17% z 6 stanowisk

Marketing i komunikacja67%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura17%
Kreacja, media i copywriting17%
6oferty, ostatnie 30 dni
3nowe, ostatnie 7 dni
6odrębne stanowiska (po 1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-08)
6otwarte na stronie, w dowolnym wieku
16mediana wieku, dni
17%IT (1)
83%w Europie (5)
83%zdalnie
0%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 6 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 16 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
090
106

Tryb pracy

Zdalnie5 · 83%
Nie podano trybu pracy1 · 17%

Poziom doświadczenia

Mid1 · 17%

Obszar

Marketing i komunikacja4 · 67%
DevOps / SRE / Platforma / Chmura1 · 17%
Kreacja, media i copywriting1 · 17%

Kraje

Wielka Brytania5
Stany Zjednoczone1

Miasta

Wakefield1

Oferty z ostatnich 30 dni

Oryginał: Brand Marketing Manager
Team17 Digital·Gry i zakłady·United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Platform Engineer (Mid-level)
Team17 Digital·Gry i zakłady·Wakefield, England, United Kingdomoryginał ↗
MidDevOps / SRE / Platforma / ChmuraBashPython
Oryginał: Web & CRM Marketing Manager - FTC 6 Months
Team17 Digital·Gry i zakłady·United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Community Manager (UK and Europe) - FTC 6 Months
Team17 Digital·Gry i zakłady·United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Community Manager (North America) - FTC 6 Months
Team17 Digital·Gry i zakłady·United Statesoryginał ↗
ZdalnieMarketing i komunikacja
Oryginał: Capture Artist - FTC 6 Months
Team17 Digital·Gry i zakłady·United Kingdomoryginał ↗
ZdalnieKreacja, media i copywriting

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 33, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 200 (unchanged) o 2026-10-24 03:25 UTC, treść: 29234 bajtów.