RoleFalcon
Wszystkie ofertyOferty ITPrzeglądajFirmy
Polski

← wstecz

Acadia Pharmaceuticals Inc.

14 otwartych stanowisk53% zdalnieStany ZjednoczoneSzwajcaria

Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneFirma spoza branży tech z zespołem ITUdział IT 14% z 14 stanowisk

Sprzedaż40%
Operacje i administracja20%
Ochrona zdrowia13%
Wsparcie IT i administracja13%
Zarząd i kadra kierownicza13%
15oferty, ostatnie 30 dni
7nowe, ostatnie 7 dni
14odrębne stanowiska (po 1.1 ogłoszeń)
3opublikowane w najbardziej ruchliwym dniu (2026-10-22)
38otwarte na stronie, w dowolnym wieku
38mediana wieku, dni
13%IT (2)
13%w Europie (2)
53%zdalnie
87%z wynagrodzeniem

Sygnał wielkości: 38 otwartych ogłoszeń na stronie z ofertami (przybliżenie, nie liczba pracowników). Najstarsze otwarte ogłoszenie: 96 dni.

Ogłoszenia w miesiącu (wszystkie otwarte ogłoszenia na stronie z ofertami, według daty publikacji)

110
120
010
020
030
040
050
060
073
087
0915
1013

Tryb pracy

Zdalnie8 · 53%
Hybrydowo7 · 47%

Poziom doświadczenia

Mid5 · 33%
Senior5 · 33%
Staff4 · 27%

Obszar

Sprzedaż6 · 40%
Operacje i administracja3 · 20%
Zarząd i kadra kierownicza2 · 13%
Wsparcie IT i administracja2 · 13%
Ochrona zdrowia2 · 13%

Kraje

Stany Zjednoczone13
Szwajcaria2

Miasta

Princeton5
San Diego5
South San Francisco3
Zug2

Oferty z ostatnich 30 dni

Kierownik/czka Biznesowy/a Regionu - Dallas, TX

Oryginał: Area Business Manager - Dallas, TX
Biotechnologia, farmacja i wyroby medyczneTexas - Remote
USD 144K–180K / rokZdalnietylko USAMidZarząd i kadra kierownicza
2 dni temuoryginał ↗

Associate Director, Operacje Regulacyjne

Oryginał: Associate Director, Regulatory Operations
Biotechnologia, farmacja i wyroby medycznePrinceton, New Jersey, United States; San Diego, California, United States; South San Francisco, California, United States
USD 146K–182,5K / rokHybrydowoStaffOperacje i administracja
4 dni temuoryginał ↗

Sr. Kierownik/czka, IT - Komercyjne Platformy Veeva

Oryginał: Sr. Manager, IT - Commercial Veeva Platforms
Biotechnologia, farmacja i wyroby medycznePrinceton, New Jersey, United States; San Diego, California, United States; South San Francisco, California, United States
USD 141K–176,1K / rokHybrydowoSeniorWsparcie IT i administracja
25 dni temuoryginał ↗

Aktualność danych

Zapisane zapytania: 333, błędy: 0. Ostatnie zapytanie: HTTP 304 (not_modified) o 2026-10-25 10:59 UTC, treść: 798435 bajtów.